Redmi K40 Gaming Edition nadchodzi!

Redmi K40 Gaming Edition nadchodzi!
(fot. Xiaomi)

Myśleliście, że to koniec flagowych telefonów z serii Mi 11 oraz Redmi K40? Nic bardziej mylnego! Submarka chińskiego giganta – Redmi – ogłosiła premierę modelu Redmi K40 Gaming Edition. Wiemy już co nieco o nadchodzącym modelu.

Redmi K40 Gaming Edition z Dimensity 1200

Krążące w sieci plotki potwierdziły się. Plakaty, które ukazały się na chińskim portalu mikroblogowym Weibo jednoznacznie wskazują, że smartfon zostanie wyposażony w układ MediaTek Dimensity 1200. Jest to flagowa jednostka tajwańskiego producenta, zbudowana w oparciu o proces technologiczny 6 nm, która składa się z jednego rdzenia Cortex A78 działającego z taktowaniem do 3 GHz, trzech rdzeni Cortex A78 pracujących z taktowaniem do 2,6 GHz oraz czterech rdzeni Cortex A55 o maksymalnym taktowani 2 GHz.

Redmi K40 Gaming Edition nadchodzi!

Chiński producent pochwalił się wynikiem jaki MediaTek Dimensity 1200 osiągnął w popularnym benchmarku AnTuTu 9. Jest to aż 724 495 punktów. Tym samym smartfon Redmi uplasował się wyżej niż OnePlus 9R czy vivo X60 Pro wyposażone w procesor Qualcomm Snapdragon 870.

Redmi K40 Gaming Edition nadchodzi!

Na ten moment o nowym modelu Redmi K40 Gaming Edition nie wiemy zbyt wiele, ale w sieci pojawiła się jeszcze informacja o ruchomym przycisku. Jak pokazuje grafika, aktywuje on podświetlenie aparatu, a także wysuwa przycisk z obudowy. Czyżby był to trigger tak jak w padzie?

Redmi K40 Gaming Edition pojawi się na rynku za mniej niż tydzień. 27 kwietnia dowiemy się więcej o tym smartfonie dla graczy!

Źródło: gsmarena.com

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!