Redmi K40 Pro na przedpremierowych teaserach. Podoba Wam się ta wyspa?

Redmi K30 Ultra

Redmi K40 Pro ma mieć swoją premierę już w najbliższym czasie. Producent, aby podgrzać atmosferę opublikował serię teaserów związanych z serią K40. Wiemy więc czego można się po tym modelu spodziewać.

Zapowiedzi serii Redmi K40

Plakaty opublikowane przez Xiaomi ujawniają nam, że smartfon ten otrzyma procesor Snapdragon 888. Jest więc mowa o Redmi K40 Pro, ponieważ w Redmi K40 możemy się spodziewać raczej Snapdragona 870. Nie zdziwiłbym się gdyby Xiaomi wypuściło także jeszcze jeden model napędzany przez MediaTeka, na przykład Redmi K40 Ultra.

Jeśli chodzi o najlepszy procesor ze stajni Qualcomma, to wiemy, że generuje on sporo ciepła. Mi 11 miała problemy z temperaturami i pracą na baterii. Jestem ciekaw czy w modelu Redmi K40 Pro udało się to już rozwiązać.

Zobacz też: Kiedy MIUI 12.5 trafi na Twój telefon? Znamy oficjalny harmonogram aktualizacji

Redmi K40 Pro na przedpremierowych teaserach. Podoba Wam się ta wyspa?

Ostatni z plakatów przedstawia wyspę, właściwie to podwójną, która zawiera diodę flash oraz potrójny aparat. Dwa obiektywy są tej samej wielkości, a między nimi znalazł się trzeci, zdecydowanie mniejszy oraz jakiś inny czujnik, być może wysyłający sygnał podczerwony. Wyspa swoim stylem przypomina nieco tę z Mi 11, więc możemy się spodziewać, że modele z serii Redmi K40 niestety nie będą rewolucyjne pod względem designu. Na zapowiedzi da się jednak zauważyć, że w pobliżu przycisków głośności jest intrygujące wyprofilowanie. Finalnie Xiaomi może pokazać coś ciekawego, ale tego dowiemy się już niebawem.

Czekacie na premierę serii Redmi K40? Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!