Tak wygląda specjalna edycja nowego flagowca Redmi! I jest data premiery

redmi k50 gaming edition

Xiaomi w ostatnim czasie pokazuje nam coraz więcej informacji, jeśli chodzi o zbliżającą się premierę telefonów z serii Redmi K50. Dzisiaj przyszła pora na garść informacji o gamingowym wariancie Redmi K50 Gaming Edition. Znamy już jego datę premiery!

Redmi K50 Gaming Edition – co wiemy przed premierą

Telefony, których prezentacji możemy spodziewać się w najbliższym czasie to Redmi K50, Redmi K50 Pro, Redmi K50 Pro+ oraz Redmi K50 Gaming Edition. Chiński producent nie potwierdził jeszcze daty premiery całej serii, ale wiemy, że ostatni, gamingowy model zostanie zaprezentowany 16 lutego. Prawdopodobne jest, że również i pozostałe telefony zostaną pokazane tego dnia, ale być może Redmi planuje osobne premiery.

Na Weibo zostało umieszczone kilka plakatów, które zapowiadają Redmi K50 Gaming Edition. Producent ujawnia nam, że smartfon ma być bardzo szybki – odpowiada za to zastosowanie najnowszego Snapdragona 8 Gen 1. Jednocześnie urządzenie ma się nie przegrzewać, ponieważ zostanie wyposażone w wydajny układ chłodzenia z podwójna komorą parową.

redmi k50 gaming edition

Na grafikach widzimy też częściowo wygląd telefonu. Na wyspie aparatu widać trzy obiektywy, paski, które zapewne będą podświetlane LED RGB oraz diodę doświetlającą wyciętą w kształcie błyskawicy. Obok aparatu znalazły się napisy “Freezing” i “Speediest” podkreślające najważniejsze cechy smartfona. Redmi ma zamiar skupić się na tym wydając swojego “zimnokrwistego flagowca”.

redmi k50 gaming edition

Redmi K50 Gaming Edition ma mieć na boku obudowy magnetyczne triggery do zastosowania w grach.

Źródło: telepolis.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!