Seria Redmi K70 zdradza pierwsze tajemnice na swój temat!

Przecieki na temat serii Redmi K70
Seria Redmi K60 (fot. producenta)

Co prawda Xiaomi ciągle sukcesywnie rozszerza swoją serię Redmi K60, ale najnowsze plotki sugerują, że producent zajmuje się także tworzeniem kolejnej generacji. Zobaczcie sami, co już teraz wiemy na temat nowych smartfonów. 

Co zaoferują smartfony z serii Redmi K70?

Popularny leakster, Digital Chat Station poinformował właśnie, że nadchodzący smartfon Redmi K70 Pro zostanie wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 i będzie jednym z pierwszych smartfonów oficjalnie dostępnych na rynku z tym układem. Model ten ma zadebiutować oficjalnie na rynku jeszcze w 2023 roku. Redmi K70 Pro ma posiadać akumulator o pojemności 5120 mAh z technologią szybkiego ładowania przewodowego o mocy 120 W. Front zagospodarowany ma być natomiast przez wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 2K.

Seria Redmi K70 zdradza pierwsze tajemnice na swój temat!
fot. producenta

Podstawowy model bez dopisku „Pro” w nazwie ma natomiast cechować się procesorem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, który wykonany jest w 4 nm procesie technologicznym i składa się z jednego rdzenia Cortex-X3 o taktowaniu 3.2 GHz, dwóch rdzeni Cortex-A715 o taktowaniu 2.8 GHz, dwóch rdzeni Cortex-A710 o taktowaniu 2.8 GHz oraz trzech rdzeni Cortex-A510 o taktowaniu 2.0 GHz. 

Serię dopełnić ma jeszcze model Redmi K70e, o którym niestety nie wiemy zbyt wiele. Nieoficjalnie mówi się, że smartfon otrzyma procesor MediaTek Dimensity 8300, który jeszcze nie zadebiutował oficjalnie na rynku. 

Wszystko wskazuje na to, że Redmi K70 oraz Redmi K70 Pro będą dostępne poza chińskim rynkiem jako POCO F6 i POCO F6 Pro. Więcej szczegółów na temat wszystkich smartfonów pojawi się z pewnością w następnych tygodniach lub miesiącach. 

Seria Redmi K70 zdradza pierwsze tajemnice na swój temat!
fot. producenta

Na koniec warto jeszcze wspomnieć, że Xiaomi pracuje aktualnie nad Redmi K60 Pro, który cechować się ma wyświetlaczem AMOLED o rozdzielczości 1,5K i funkcji odświeżania obrazu z częstotliwością 144 Hz. Sercem smartfona zostać ma procesor MediaTek Dimensity 9200 lub Dimensity 9200+ wspierany prawdopodobnie przez 12 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 512 GB pamięci wewnętrznej. Specyfikację uzupełniać ma jeszcze akumulator o pojemności 5000 mAh ze wsparciem dla technologii szybkiego ładowania o mocy 120 W. 

Źródło: Gizmochina

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!