Seria Redmi Note 11 będzie mieć premierę w przyszłym tygodniu

Redmi Note 10 Pro
Redmi Note 10 Pro

Submarka Xiaomi, a właściwie już prawie osobna marka, Redmi, ogłosiła dzisiaj, że premiera serii Note 11 w Chinach odbędzie się w przyszłym tygodniu.

Redmi Note 11 zadebiutuje 28 października

Producent smartfonów ujawnił oficjalne materiały na swoim koncie Weibo. Ukazują one, że Redmi Note 11 będzie miał wyświetlacz z dziurką oraz potrójną lub poczwórną konfigurację kamery na tyle. Smartfon posiada przyciski głośności po prawej stronie. U góry za to znalazło się złącze słuchawkowe jack 3,5 mm, które sąsiaduje z głośnikiem opracowanym przy współpracy z firmą JBL. Premiera tego modelu ma się odbyć już 28 października.

Seria Redmi Note 11 będzie mieć premierę w przyszłym tygodniu

W serii Redmi Note 11 możemy się spodziewać więcej niż jednego smartfona. Według plotek mają być to Redmi Note 11 oraz Redmi Note 11 Pro. Wcześniej dowiedzieliśmy się, że mocniejszy wariant ma być wyposażony w układ MediaTek Dimesity 920, a także baterię 5000 mAh z szybkim ładowaniem o mocy 67 W lub nawet 120 W. Z kolei ekranem będzie panel OLED o odświeżaniu 120 Hz. Z kolei słabszy Redmi ma mieć wolniejsze ładowanie, jedynie 33 W. Spodziewamy się, że producent wyposaży go w ekran LCD o podwyższonym odświeżaniu 120 Hz. Zastosowany w nim układ to MediaTek Dimensity 810.

Seria Redmi Note 11 będzie mieć premierę w przyszłym tygodniu

Potwierdzenia tych plotek dotyczących specyfikacji możemy się spodziewać już niedługo. Być może do tego czasu Redmi ujawni kolejne materiały.

Źródło: gsmarena.com

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!