Redmi Smart Band 2 to tania opaska Xiaomi, która właśnie debiutuje w Polsce!

Redmi Smart Band 2 oficjalnie w Polsce
Redmi Smart Band 2 (fot. producenta)

Xiaomi postanowiło wprowadzić do sprzedaży w Polsce swoją tanią opaskę fitness, która może okazać się jednym z popularniejszych urządzeń tego typu w naszym kraju. Zobaczcie sami, co oferuje inteligentna opaska Redmi Smart Band 2. 

Redmi Smart Band 2 – specyfikacja techniczna

Nowość chińskiego producenta została wyposażona w 1,47-calowy wyświetlacz TFT o rozdzielczości 172×320 pikseli (247 ppi) i jasności maksymalnej na poziomie 450 nitów. Ekran urządzenia został dodatkowo pokryty szkłem hartowanym 2.5D z powłoką oleofobową. Warto jeszcze dodać, że paska ma zaledwie 9,99 mm grubości i waży tylko 14,9 gramów. Do wyboru użytkowników są paczki w kolorze czarnym oraz białym. 

Redmi Smart Band 2 to tania opaska Xiaomi, która właśnie debiutuje w Polsce!
fot. producenta

Jak informuje producent, Redmi Smart Band 2 oferuje ponad trzydzieści różnych trybów aktywności oraz różnego rodzaju funkcje pomagające śledzić naszą aktywność fizyczną i parametry ciała. Wśród nich warto wymienić: pomiar tętna, pomiar SpO2, śledzenie snu, śledzenie cyklu menstruacyjnego, monitor stresu. W zależności od wybranego trybu, opaska pokaże użytkownikowi realny przebieg treningu. 

Redmi Smart Band 2 to tania opaska Xiaomi, która właśnie debiutuje w Polsce!
fot. producenta

Należy również wspomnieć o obecności ponad 100 różnych tarcz i łączności Bluetooth 5.1. Redmi Smart Band 2 jest wodoodporna zgodnie z klasą odporności 5 ATM, a całość zasila akumulator o pojemności 210 mAh, który według producenta starcza na około 14 dni pracy. Pełne naładowanie urządzenia przy pomocy magnetycznej wtyczki ma zająć około 120 minut. 

Redmi Smart Band 2 – cena i dostępność w Polsce

Redmi Smart Band 2 od Xiaomi dostępny jest już dostępny w sprzedaży na polskim rynku, gdzie jego cena została ustalona na 149 złotych. Opaskę fitness możemy zakupić w najpopularniejszych sklepach z elektroniką oraz w oficjalnych sklepach producenta. 

Źródło: Informacja prasowa, Xiaomi

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!