Redmi Soundbar 2.0 z certyfikacją Bluetooth. Sprzęt ten już niedługo może trafić na rynek

Redmi Soundbar 2.0 z certyfikacją Bluetooth. Sprzęt ten już niedługo może trafić na rynek

Xiaomi oraz Redmi to nie tylko smartfony, ale także cały ogrom innych urządzeń. Jakiś czas temu na rynek chiński producent wprowadził zupełnie nowy Mi Soundbar. Sprzęt ten dostępny jest w sprzedaży w Chinach i Indiach i tak naprawdę nic nie wiemy na temat rozpoczęcia sprzedaży na Starym Kontynencie. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo zaprezentowany może zostać soundbar Redmi!

Redmi Soundbar 2.0

Nadchodząca nowość submarki Xiaomi otrzymała już certyfikację Bluetooth SIG oraz FCC. Wprawdzie certyfikacje te nie zdradzają nam zbyt wiele szczegółów dotyczących specyfikacji, ale możemy być wręcz pewni, że w bliżej nieokreślonej przyszłości Redmi Soundbar 2.0 trafi na rynek. Oczywiście spodziewam się, że będzie to sprzęt przeznaczony przede wszystkim na rynek Chin oraz Indii, ale może tym razem producent z Państwa Środka nie zapomni o Europie oraz naszym kraju. Certyfikacja tak naprawdę przynosi nam jedynie informację na temat wsparcia dla Bluetooth 5.0.

Redmi Soundbar 2.0 z certyfikacją Bluetooth. Sprzęt ten już niedługo może trafić na rynek

Plotki mówią, że Redmi Soundbar 2.0 będzie po prostu tańszą wersją urządzenia Xiaomi. Mi Soundbar w Indiach został wyceniony na 4999 rupii indyjskich czyli około 275 zł. Tym samym cena tego sprzętu jest naprawdę niska i nie umiem sobie wyobrazić tego, że chińska firma mogłaby zaprezentować światu coś jeszcze tańszego i jednocześnie oferującego zadowalającą jakość dźwięku. Kiedy możemy spodziewać się premiery soundbara submarki Xiaomi?

Zobacz także: Redmi K30 Pro oficjalnie zadebiutuje 24 marca!

Tak naprawę już w przyszłym tygodniu na rynek trafi Redmi K30 Pro. Lu Weibing, dyrektor Redmi, zapowiedział, że podczas konferencji zostaną zaprezentowane światu także nowości, które nie są smartfonami. Tym samym bardzo możliwe, że już 24 marca tego roku Redmi Soundbar 2.0 trafi na rynek. Jeśli jednak tak się nie stanie to myślę, że oficjalnej premiery możemy spodziewać się jeszcze w tej połowie roku. Czy Redmi czymś nas zaskoczy? Mamy taką nadzieję. Już niedługo w sieci powinno pojawić się więcej informacji i plotek na temat tego sprzętu!

Na zdjęciu głównym znajduje się Xiaomi Mi Soundbar.

Czekacie na premierę soundbara Redmi? Czego oczekujecie po tym urządzeniu? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!