Nie tylko smartfony. Redmi Watch 2 również został zapowiedziany

redmi watch
Xiaomi Redmi Watch

Poinformowaliśmy Was już, że submarka Xiaomi ogłosiła datę premiery nowych smartfonów z serii Redmi Note 11. Nowe urządzenia mają mieć swoją premierę w przyszłym tygodniu. Będzie to jednak większe wydarzenie, ponieważ Redmi pokaże nam także nowego smartwatcha.

Redmi Watch 2 – jest data premiery

Data premiery smartwatcha Redmi Watch 2 to 28 października, czyli czwartek w przyszłym tygodniu. Będzie to chińska premiera, a jej zapowiedź możecie zobaczyć na poniższym plakacie. Nie dowiadujemy się z niego zbyt wiele. Nowy inteligentny zegarek Xiaomi będzie podobny do poprzednika. Widzimy prostokątną kopertę, na której umieszczono przycisk z boku.

Redmi Watch 2

Na więcej szczegółów dotyczących Redmi Watch 2 musimy jeszcze poczekać. Na razie cena oraz specyfikacja produktu są owiane tajemnicą. Szczegółów dotyczących tego zegarka nie znamy praktycznie żadnych, ale w najbliższym czasie zapewne producent takowe ujawni. Pozostaje nam poczekać. Spodziewamy się jednak, że Redmi Watch 2 zadebiutuje w cenie zbliżonej do poprzednika, gdzie było to 269 juanów. Jestem ciekaw czy producent pokusi się tutaj o dodanie modułu NFC – wtedy smartwatch byłby ciekawym rywalem dla Mi Banda 6 NFC.

Źródło: tablety.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!