Smartwatch Redmi Watch 3 Active i słuchawki Redmi Buds 4 Active oficjalnie w Polsce!

Redmi Watch 3 Active oraz Redmi Buds 4 Active oficjalnie w Polsce
Redmi Watch 3 Active (fot. producenta)

Xiaomi oficjalnie wprowadziło właśnie do swojej oferty w Polsce dwa nowe urządzenia – smartwatch Redmi Watch 3 Active oraz słuchawki Redmi Buds 4 Active. Oba modele to propozycje dla fanów aktywnego stylu życia oraz atrakcyjnych cen. 

Smartwatch Redmi Watch 3 Active – parametry techniczne

Zegarek Xiaomi został wyposażony w 1,83-calowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości 240×280 pikseli (201 ppi) oraz jasności na poziomie 450 nitów. Ponadto smartwatch oferuje 2 MB pamięci operacyjnej RAM oraz 16 MB pamięci wbudowanej. Producent chwali się, że pomimo niskiej ceny, Redmi Watch 3 Active wyświetla wszystkie dane na jednej z 200 tarcz. 

Redmi Watch 3 Active oficjalnie w Polsce
fot. producenta

Zegarek pozwala śledzić 100 trybów sportowych (w tym 10 trybów profesjonalnych) oraz monitorować natlenienie krwi, tętno, a także sen. Obudowa jest wodoodporna do 5 ATM, a zastosowany akumulator ma wystarczyć na 12 dni użytkowania. Nie zabrakło też funkcji odbierania połączeń telefonicznych poprzez podniesienie ręki podczas połączenia przychodzącego

Słuchawki Redmi Buds 4 Active – parametry techniczne

Kolejną nowością są tanie słuchawki Redmi Buds 4 Active, które charakteryzują się dynamicznym przetwornikiem o średnicy 12 mm, który z kolei odpowiedzialny jest za jakość dźwięku. Warto mieć na uwadze, że słuchawki nie posiadają aktywnej redukcji szumów (ANC), więc tego typu rozwiązania należy poszukać w nieco droższych modelach producenta. 

Smartwatch Redmi Watch 3 Active i słuchawki Redmi Buds 4 Active oficjalnie w Polsce!
fot. producenta

Redmi Buds 4 Active posiadają ponadto łączność Bluetooth 5.3 oraz akumulator o pojemności 34 mAh, który oferuje do 5 godzin działania na pojedynczym ładowaniu i do 28 godzin działania całkowitego z doładowywaniem przez etui (pojemność baterii w etui wynosi 440 mAh). W tym miejscu należy wspomnieć o czasie ładowania wynoszącym 90 minut. 

Ceny i dostępność nowości Redmi

Smartwatch Redmi Watch 3 Active został wyceniony w naszym kraju na 199 złotych, natomiast słuchawki Redmi Buds 4 Active to wydatek rzędu 89 złotych. Oba urządzenia dostępne są już w sprzedaży za pośrednictwem stron mi.com, mi-store.pl, mimarkt.pl oraz mi-home.pl oraz u partnerów: Komputronik, Media Expert, Media Markt, RTV Euro AGD oraz x-kom. 

Źródło: Xiaomi

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!