Redmi Watch 3 już w Polsce! Co oferuje i ile kosztuje?

Redmi Watch 3 oficjalnie w Polsce
Redmi Watch 3 (fot. producenta)

Jesteśmy świeżo po konferencji, podczas której na polskim rynku oficjalnie zadebiutowała seria Redmi Note 12. Tak się właśnie składa, że producent wprowadził także do Polski nowego, stylowego i tanie smartwatcha. Oto, co oferuje Redmi Watch 3. 

Wszystko, co wiemy o Redmi Watch 3

Zacznijmy od parametrów technicznych, które otwiera przede wszystkim 1,75-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 450×390 pikseli, częstotliwości odświeżania obrazy 60 Hz oraz jasności maksymalnej na poziomie 600 nitów. Na wyposażeniu nie zabrakło oczywiście funkcji Always on Display. 

Redmi Watch 3
fot. producenta

Smartwatch Xiaomi oferuje ponadto około 200 tarcz oraz podstawowe sensor, które odpowiedzialne są za pomiar tętna, czy też natlenienie krwi. Na wyposażeniu nie zabrakło również żyroskopu, akcelerometru, sensora magnetycznego, modułu GPS oraz Bluetooth 5.2. Co ciekawe, Redmi Watch 3 posiada wbudowany głośnik oraz mikrofon z redukcją szumów, dzięki czemu przy pomocy zegarka można przeprowadzać rozmowy telefoniczne. 

Redmi Watch 3 już w Polsce! Co oferuje i ile kosztuje?
fot. producenta

Na koniec warto dodać, że zegarek charakteryzuje się akumulatorem o pojemności 589 mAh, który według zapewnień producenta oferować ma do 12 dni pracy przy typowym użytkowaniu. Konstrukcja Redmi Watch 3 jest wodoszczelna zgodnie z klasą wodoodporności 5 ATM.

Cena i dostępność Redmi Watch 3 

Redmi Watch 3 jest dostępny w Polsce od dnia dzisiejszego w cenie 449 złotych. Smartwatch dostępny jest w sklepach Xiaomi: Mi-Home.pl, Mi-Store.pl i MiMarkt.pl oraz w sieciach: Komputronik, Media Expert, Media Markt, Neonet, RTV Euro AGD, TechWish i x-kom. 

Źródło: Informacja prasowa, Xiaomi

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!