Redmi zapowiada premierę nowego urządzenia. Czyżby był to kolejny power bank?

Redmi logo

Odkąd Redmi stało się niezależną firmą tworzy coraz to więcej samych smartfonów jak i akcesoriów. Teraz dyrektor indyjskiego oddziału submarki Xiaomi opublikował w serwisie Twitter krótki film zapowiadający premierę nowego urządzenia. Czego możemy się spodziewać?

Nowy power bank Redmi nadchodzi

Jakiś czas temu submarka Xiaomi zaprezentowała światu swój pierwszy bank energii o pojemności 10000 mAh. Teraz post opublikowany w serwisie Twitter przed dyrektora indyjskiego oddziału Redmi może wzbudzać wiele emocji wśród fanów marki. I tak naprawdę sam film nic szczególnego nam nie pokazuje, ale opis związany z energią wydaje się oczywisty. Co więcej na filmie możemy dostrzec przycisk mogący służyć do włączenia i wyłączenia power banka oraz sprawdzenia stanu naładowania ogniw. Jednocześnie możemy dostrzec dość duże ścianki boczne, a co za tym idzie myślę, że może być to bank energii o pojemności nawet 20000 mAh.

Jednocześnie Redmi może chcieć stworzyć produkt oferujący świetny stosunek ceny do jakości. Oczywiście nie powinno zabraknąć wsparcia dla szybkiego ładowania i to zarówno w przypadku ładowania samego power banka jak i innych urządzeń. Nie spodziewałbym się wykorzystania bezprzewodowego ładowania. Pełna specyfikacja nowego banku energii submarki Xiaomi pozostaje ogromną tajemnicą. Niemniej jednak już niedługo w sieci powinny pojawić się kolejne informacje na ten temat!

Zobacz także: Jeden z dyrektorów Xiaomi wypowiada się na temat szybkiego ładowania 100 W

Redmi pokaże światu sporo nowości

Tak naprawdę Redmi może przygotowywać konferencję, na której zobaczymy nie jedno, a wiele nowych urządzeń. Oczywiście jednym z nich będzie wspomniany wcześniej power bank. Dodatkowo producent z Państwa Środka powinien już niedługo pokazać Redmi 9, swoją pierwszą opaskę sportową oraz swojego flagowca czyli Redmi K30 Pro. Niestety, ale data premiery nadal nie została oficjalnie podana światu. Niemniej jednak bardzo możliwe, że konferencja odbędzie się jeszcze w pierwszym kwartale 2020 roku. Już niedługo wszystko powinno stać się jasne!

Co myślicie o produktach Redmi? Czekacie na kolejne nowości tego chińskiego producenta? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!