Remake Need for Speed: Most Wanted (2005)? Na to wskazuje wyciek

(fot. EA)
(fot. EA)

Need for Speed: Most Wanted z 2005 roku to naprawdę uwielbiana gra. Jak się okazuje, tytuł może doczekać się remake’u i to takie potężnego!

Need for Speed: Most Wanted (2005) – grę poznasz na nowo!

Need for Speed: Most Wanted (2005) to bardzo znana i kultowa odsłona tej serii. Gra była o tyle wyróżniająca się, że wniosła jakąś fabułę (Underground 2 też jakąś miał, ale kto na to zwracał uwagę?), pościgi policyjne, a BMW M3 w specjalnym malowaniu dostępne w grze, to chyba rozpoznaje każdy.

Myślę, że wielu z Was chciałoby zagrać w nią na nowo, ale po prostu ponowna instalacja gry sprzed prawie 20 lat nie zrobi takiego wrażenia. No chyba, że mowa o remake’u! Otóż właśnie taką informację udostępniła aktorka Simone Baily. Możecie ją znać z roli policjantki-asystentki sierżanta Crossa – Turf.

Remake Need for Speed: Most Wanted (2005)? Na to wskazuje wyciek
Wpis aktorki

Jak wspomina we wpisie na Instagramie, Need for Speed: Most Wanted (2005) w nowej wersji ma pojawić się w 2024 roku i ponownie zobaczymy znanych aktorów, w tym właśnie ją oraz wspomnianego Crossa (Dean McKenzie). Jeśli ponownie zatrudniono aktorów, to możemy liczyć na lepszy remake niż tylko odświeżenie tekstur.

Można uznać, że informacja faktycznie jest wyciekiem, ponieważ po jakimś czasie aktorka usunęła swój wpis.

Remake kultowego NFS MW to naprawdę świetna informacja – o ile zostanie to zrobione dobrze. Oczywiście, że nie chcemy powtórki z Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition…

Źródło: gamingbible.com

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!