Samsung Galaxy S10e (lub Galaxy S10 Lite – nazwa nie została jeszcze potwierdzona przez producenta) będzie jednym z urządzeń, które zadebiutuje 20 lutego. Teraz w sieci pojawiła się jedna z kolorystyk najtańszego modelu z serii Galaxy S10!

Kanarkowy Samsung Galaxy S10e

Prezentowane zdjęcia są nieoficjalnym renderem, ale plotki pochodzące od IshanAharwal24 już niejednokrotnie pokazywały nam wygląd urządzenia, który wyglądał identycznie w rzeczywistości jak na wcześniejszych przeciekach. I trzeba przyznać, że żółty Samsung Galaxy S10e wygląda bardzo dobrze i momentalnie rzuca się w oczy. Tym samym może on przypaść do gustu tym, którzy nie lubią nudnych smartfonów oraz tym, którzy po prostu chcą się wyróżniać.

samsung galaxy s10e kanarek 2

Samsung Galaxy S10e ma otrzymać płaski ekran o przekątnej 5,8 cala z niewielką dziurką w jednym z górnych rogów. To właśnie tam zostanie umiejscowiony aparat do zdjęć typu selfie. Na pleckach znajdziemy dwa aparaty oraz diodę doświetlającą LED ułożone horyzontalnie. Niestety, ale najtańszy z nadchodzących smartfonów koreańskiego giganta nie otrzyma, jak S10 czy S10+, czytnika linii papilarnych w ekranie. Skaner odcisków palca zostanie umiejscowiony natomiast z prawej strony urządzenia i zintegrowany z przyciskiem służącym do włączania i blokowania telefonu.

Telefon ma mieć wymiary 142 x 70,4 x 7,9 mm. Tym samym będzie on trochę krótszy i minimalnie szerszy niż Samsung Galaxy S9. Galaxy S10e ma być bezpośrednią konkurencją dla Apple iPhone Xr. Najtańszy model z rodziny Galaxy S10 koreańskiego producenta wcale nie będzie jednak tani. Urządzenie to wyposażone w 6 GB RAM-u oraz 128 GB pamięci wewnętrznej ma być wyceniony w Europie na 779 euro czyli około 3360 zł. Sporo, ale pamiętajmy o tym, że seria oznaczona literą „S” nie ma konkurować z średniakami czy budżetowcami. Galaxy S10e ma być czymś co przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy chcą tańszego flagowca, który nadal będzie zaskakiwać swoją wydajnością i jakością zdjęć. Czy tak będzie w rzeczywistości? Wszystko stanie się jasne już 20 lutego!

Co myślicie o kanarkowym Galaxy S10e? Czekacie na premierę nowych Samsungów? Zapraszamy do dyskusji!