Rendery Microsoft Surface Duo pojawiły się w sieci. Czy ktoś jeszcze czeka na ten sprzęt?

Rendery Microsoft Surface Duo pojawiły się w sieci. Czy ktoś jeszcze czeka na ten sprzęt?

Tak naprawdę Microsoft zaprezentował światu Surface Duo w październiku 2019 roku. Wtedy też amerykański producent zapowiedział, że sprzęt ten trafi do sprzedaży dopiero pod koniec 2020 roku. Teraz w sieci pojawiły się kolejne rendery, które dokładniej obrazują nam jak nadchodzące urządzenie Microsoftu będzie wyglądać!

Microsoft Surface Duo

Rendery zostały opublikowane w sieci przez niezawodnego Evana Blassa. Według niego dotyczą one urządzenia stworzonego dla amerykańskiego operatora jakim jest AT&T. Ciężko powiedzieć czy Microsoft Surface Duo pojawi się także w innych kanałach sprzedażowych czy też będzie sprzętem limitowanym na tyle, że jego zakup będzie możliwy tylko w Stanach Zjednoczonych i to w ramach abonamentu. Patrząc jednak na rendery, które teraz pojawiły się w sieci smartfon Microsoftu wygląda naprawdę ciekawie. Całość utrzymana jest w minimalistycznym klimacie, a jednocześnie jestem wręcz pewny, że wielu użytkownikom będzie się to podobać.

Rendery Microsoft Surface Duo pojawiły się w sieci. Czy ktoś jeszcze czeka na ten sprzęt?

Co ze specyfikacją? Amerykański producent prezentując w zeszłym roku Surface Duo przedstawiło światu z jakich podzespołów smartfon ten będzie korzystać. Wiele źródeł mówiło, że z racji tego, że sprzęt ten pojawi się w sprzedaży dopiero pod koniec 2020 roku wiele szczegółów dotyczących specyfikacji ulegnie zmianie. Jednak najnowsze przecieki nie napawają optymizmem. Według nich za wydajność w Microsoft Surface Duo będzie odpowiedzialny Qualcomm Snapdragon 855. Jednostka ta wspierana będzie przez 6 GB RAM-u, a na pliki użytkownika przeznaczone zostanie 256 GB pamięci wewnętrznej.

Zobacz także: Microsoft wydaje kolejne narzędzie na Linuxa. Tym razem jest to ProcMon

Sprzęt ten zostanie wyposażony w aż dwa ekrany AMOLED o przekątnej 5,6 cala każdy, rozdzielczości 1800 x 1350 pikseli oraz proporcjach 4:3. Według Microsoftu połączenie dwóch wyświetlaczy ma dać użytkownikowi na tyle dużą przestrzeń roboczą, że Surface Duo stanie się także idealnym narzędziem do pracy. Nadal zagadką pozostaje kwestia ceny. Tanio bez wątpienia nie będzie, ale zapewne kwotę, którą trzeba będzie zapłacić za nowość amerykańskiego producenta poznamy dopiero za jakiś czas.

Co myślicie o Microsoft Surface Duo? Czekacie na rozpoczęcie sprzedaży tego urządzenia? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!