Revolut wprowadza do Polski bardzo ciekawą nowość, z której można korzystać na całym świecie!

Nowa funkcja eSIM w Revolut trafia do Polski
fot. Revolut

Revolut może pochwalić się dużą popularnością wśród polskich klientów, co nie powinno nikogo dziwić, gdyż fintech oferuje ciekawe i atrakcyjne dla użytkowników rozwiązania. Tak się składa, że klienci od dziś w aplikacji Revolut mogą korzystać z nowej usługi, jaką jest karta eSIM. 

eSIM w Revolut

W aplikacji mobilnej Revolut pojawiła się nowa funkcja, która pozwala na zainstalowanie w smartfonie karty eSIM i wykupienie pakietów roamingowych, co może być szczególnie korzystne dla podróżujących mogących w łatwy i szybki sposób przełączać się pomiędzy operatorami oraz planami taryfowymi. Warto jednak pamiętać, że aby skorzystać z nowej usługi, należy posiadać smartfon obsługujący technologię eSIM o czym informuje również Revolut Polska.


Od 25 marca, wszyscy klienci Revolut w Polsce, którzy posiadają telefon obsługujący funkcję eSIM, będą mieli dostęp do cyfrowej karty eSIM. Po instalacji, klienci będą mogli doładować ją w dowolnym momencie pakietami przesyłu danych za granicą, bez konieczności użycia fizycznej karty SIM. Łączenie się za pomocą eSIM pozwala klientom również na korzystanie z aplikacji Revolut, bez korzystania z limitu transferu danych.

Nowa funkcja eSIM w Revolut trafia do Polski
fot. Revolut

W komunikacie prasowym możemy również przeczytać, że: 

Niezależnie czy nasz klient podróżuje po USA, zwiedza Australię czy odpoczywa w Egipcie, może w dowolnym momencie, łatwo aktywować mobilny pakiet przesyłu danych za pomocą kilku kliknięć w aplikacji i od ręki dzielić się ze znajomymi i rodziną wysokiej jakości zdjęciami i filmami ze swoich wakacji. To komfort, wygoda, ale też dodatkowy element bezpieczeństwa dla osób kochających podróże.

Co ciekawe, klienci planu Revolut Ultra otrzymują dodatkowo dostęp do 3 GB danych miesięcznie, natomiast pozostali użytkownicy mogą skorzystać z oferty powitalnej wynoszącej 100 MB. Revolut nawiązał współpracę z 1GLOBAL, międzynarodowym dostawcą usług telekomunikacyjnych świadczonych przez karty eSIM, dzięki czemu nowa usługa zapewnia łączność w sieciach mobilnych w 108 krajach na świecie. 

Jeśli chodzi o ceny i pakiety, to są one zależne od kraju i kontynentu. Obejmują one poszczególne państwa, wszystkie kraje Europy albo całe regiony. Do wyboru użytkownika są pakiety wynoszące 1 GB, 3 GB, 5 GB, 10 GB i 20 GB. Pakiet 1 GB ważny jest przez 7 dni, natomiast pozostałe 30 dni. Ceny pakietów wahają się od 35 złotych do 270 złotych. 

Sami przyznacie, że nowość Revolut prezentuje się bardzo ciekawie i może stać się popularnym rozwiązaniem wśród użytkowników. 

Źródło: Revolut

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!