Rockstar potwierdza prace nad GTA VI!

Rockstar potwierdza prace nad GTA VI!

Od premiery jednej z najpopularniejszych gier na rynku minęło już 9 lat i wszystko wskazywało na to, że fani będą musieli jeszcze trochę zaczekać na jej kolejną część. Tak się jednak składa, że Rockstar Games oficjalnie potwierdziło prace nad nową częścią Grand Theft Auto. Oto, co wiemy na ten moment. 

GTA VI nadchodzi. Rockstar oficjalnie potwierdziło prace nad kolejną częścią

Za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych, firma Rockstar Games oficjalnie potwierdziło, że GTA VI jest w produkcji. Twórcy nie ujawnili jednak jakichkolwiek szczegółów na temat produkcji. Wiadomym jest, że trwają aktywne prace nad grą. 

Wiemy, że po bezprecedensowej długowieczności GTA V wielu z Was pytało nas o nową odsłonę serii Grand Theft Auto. Z każdym nowym projektem, który rozpoczynamy, staramy się znacząco wykraczać poza to, co do tej pory udało nam się wcześniej dostarczyć. Z przyjemnością potwierdzamy, że trwają aktywne prace nad kolejną odsłoną serii Grand Theft Auto. Nie możemy doczekać się momentu, w którym będziemy gotowi udostępnić więcej informacji” – czytamy w komunikacie Rockstar Games. 

Rockstar potwierdza prace nad GTA VI!

Na ten moment data premiery pozostaje tajemnicą, ale można się domyślać, że prace potrwają kilka lat. Sensowną datą wydaje się był rok 2024, ale jak na razie możemy jedynie wyczekiwać nowych informacji na temat nowej odsłony Grand Theft Auto. 

Źródło: Android.com.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!