Strona główna Aktualności Ruszamy z kalendarzem wydarzeń w świecie technologii. Teraz nic wam nie umknie!

Ruszamy z kalendarzem wydarzeń w świecie technologii. Teraz nic wam nie umknie!

-

Producenci tak naprawdę w każdym miesiącu prezentują nam różne nowości. Oczywiście jedne wywołują wśród użytkowników i fanów marki większe emocje, ale o żadnej z premier nie możemy zapomnieć. Z tego też powodu uruchamiamy na naszej stronie kalendarz premier, który w przejrzysty sposób przedstawi wam informację na temat nowości!

Kalendarz wydarzeń już dostępny

Kalendarz już teraz pojawił się na głównej stronie w pasku bocznym i tak naprawdę będzie aktualizowany każdego dnia, gdy tylko pojawią się informacje o jakimś nowym wydarzeniu. Dodatkowo pod tym linkiem znajdziecie dedykowaną stronę dotyczącą właśnie kalendarza. Co zatem się w nim znajdzie? Tak naprawdę wszystko to o czym powinien wiedzieć fan technologii śledzący poczynania firm ze świata technologii. Nie umkną nam jakiekolwiek premiery, konferencje czy targi. Wszystko po to, aby w jednym miejscu można było znaleźć wszystkie kluczowe informacje na temat danego produktu czy nowości.

Daty, w których będzie mieć miejsce jakieś wydarzenie oznaczone są krzyżykiem. Po naciśnięciu na konkretną datę pokaże się wam najnowszy wpis dotyczący tego tematu, a co za tym idzie będziecie w stanie poznać specyfikację danego produktu czy jakieś szczegóły na jego temat jeszcze przed oficjalną prezentacją. Oczywiście jeśli w kalendarzu nie znalazło się coś o czym wiecie zachęcamy do wysyłania informacji na ten temat na naszego maila – kontakt@rootblog.pl. Wiadomość powinna zawierać datę, godzinę rozpoczęcia konferencji oraz link do strony, na której producent zapowiada dane wydarzenie.

Co myślicie o przygotowanym przez nas kalendarzu premier? Co byście w nim zmienili? Czekamy na wszystkie sugestie w komentarzach!
Kolejny artykuł znajdziesz poniżej