Sackboy: A Big Adventure- czyli nowa gra serii Little Big Planet

Sackboy: A Big Adventure- czyli nowa gra serii Little Big Planet

Pamiętam, że w moim przypadku, jedną z pierwszych zakupionych gier na PlayStation 3 było właśnie LittleBigPlanet. Gra od samego początku ujęła moje serce, a teraz, możemy się jej spodziewać w najnowszym wydaniu na PlayStation 5!

Na czym gra polega?

Jest to platformówka, gdzie głównym bohaterem jest urocza, szmaciana laleczka. Wraz z premierą najnowszej konsoli PlayStation 5 doczekamy się również wydania najnowszej gry tej serii czyli Sackboy: A Big Adventure. W najnowszej wersji będziemy mogli naszą kukiełką sterować aż z trzech różnych poziomów widoczności – znad głowy, zza pleców oraz tak jak w poprzednich wersjach – od boku. Wszystko w zależności od sytuacji w grze.

Razem lub w pojedynkę

W grę będziemy mogli zagrać samemu rozkoszując się każdym fragmentem rozgrywki i nie stresując się poganiającymi nas znajomymi lub właśnie w gronie bliskich w trybie kooperacji na maksymalnie cztery osoby. Głównym wątkiem gry w części Big Adventure będzie pokonanie Vexa oraz jego współtowarzyszy. Każdy poziom jest zróżnicowany, mamy dostępną sporą ilość biomów oraz masę ciekawych zadań i łamigłówek – idealne na wieczór ze znajomymi lub w samotności z popcornem. Ja osobiście uwielbiałam grać w tą grę z ojcem – ot, takie rodzinne spędzanie czasu w ziemie przy ciepłej herbacie.

Sackboy: A Big Adventure- czyli nowa gra serii Little Big Planet

Cena oraz premiera

Będziemy mieli okazję rozpocząć naszą rozgrywkę w Sackboy: A Big Adventure już w dniu premiery konsoli. W Europie konsola zadebiutuje 19 listopada 2020 roku, natomiast w USA i Japonii już 12 listopada 2020. Po sprawdzeniu kilku stron i rozeznaniu się mniej więcej w cenach pre orderu gry o szmaciance mogę wam przybliżyć, że koszt gry wynosi na ten moment około 320zł.

Zdecydujecie się na kupno? Ja na pewno! Zapraszam do dyskusji!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!