Samsung Camera Assistant App pojawi się na pozostałych modelach z serii S?

(fot. Samsung)
(fot. Samsung)

Bardzo możliwe, że w najbliższej przyszłości Samsung wprowadzi niedawno debiutującą apkę dla pozostałych modeli swoich flagowych telefonów.

Więcej kontroli

Camera Assistant App została stworzona specjalnie z myślą o telefonie Galaxy S22. Do jej głównych zadań należy przede wszystkim znaczne uproszczenie nawigowania i obsługiwania aparatu fotograficznego. Działa on w dużej mierze autonomicznie, wybierając odpowiednie tryby do panujących warunków. Pozostawia także bardzo szerokie pole do działania dla użytkownika. Dzięki temu możemy ingerować w praktycznie każdy aspekt wykonywanego zdjęcia, tak, aby było dokładnie takie, jak sobie zaplanowaliśmy. Aplikacja zyskuje przychylne opinie i coraz częściej są nią zainteresowani posiadacze poprzednich wersji smartfonów z serii S.

Samsung Camera Assistant App pojawi się na pozostałych modelach z serii S?
Źródło: sammobile.com

Ogłoszenie

Samsung nie ustosunkował się jeszcze w sposób oficjalny do tego, czy aplikacja pojawi się na pozostałych telefonach, ale widać pewną tendencję, która może świadczyć o badaniu tematu. Na oficjalnych forach Samsunga pojawił się wpis, że w tej chwili trwają jeszcze pracę nad udoskonaleniem aplikacji dla modelu S22. Podkreślono jednak, że wszelkie informacje o dodatkowym rozwijaniu aplikacji, pojawia się jako osobne komunikaty. Czy może to zatem oznaczać, że zaraz po dopracowaniu aplikacji dla S22, dowiemy się o jej ekspansji na pozostałe modele? Wszystko wskazuje na to, że tak, ponieważ później dodano, że Samsung pracuje nad tym, aby aplikacja wspierana była przez jak największą liczbę telefonów.

Źródło: xda-developers.com

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!