Samsung Galaxy Buds+ będą dodawane w przedsprzedaży do Galaxy S20+ oraz S20 Ultra

Samsung Galaxy Buds+ będą dodawane w przedsprzedaży do Galaxy S20+ oraz S20 Ultra

Konferencja Samsunga odbędzie się już 11 lutego tego roku. Oczywiście w sieci pojawia się ogrom informacji na temat nadchodzących nowości koreańskiego giganta, ale nadal nie wszystko zostało potwierdzone przez samego producenta. Teraz w sieci pojawił się kolejny ciekawy plakat!

Galaxy Buds+ za darmo w przedsprzedaży flagowców Samsunga

Grafika została opublikowana przez Evana Blassa. Wprawdzie nie jest ona potwierdzona przez samego producenta, ale Evan Blass znany jest z tego, że praktycznie każda z plotek, którą publikuje na swoim koncie w serwisie Twitter okazuje się faktem. Według tych informacji wszystkie osoby, które zdecydują się na zakup Samsunga Galaxy S20+ lub Galaxy S20 Ultra w przedsprzedaży otrzymają całkowicie za darmo Galaxy Buds+. I tak naprawdę nie jest to dużym zaskoczeniem. Producenci przyzwyczaili nas do tego, że w przypadku flagowców, które oczywiście nie są tanimi sprzętami, przedsprzedaż wiąże się nie tylko z możliwością nabycia smartfona szybciej, ale także z często naprawdę wartościowymi gratisami.

Samsung Galaxy Buds+ będą dodawane w przedsprzedaży do Galaxy S20+ oraz S20 Ultra

Samsung Galaxy Buds+ to kolejna generacja całkowicie bezprzewodowych słuchawek koreańskiego giganta. Oczywiście dokanałówki te zostaną zaprezentowane 11 lutego. Niestety, ale nie zostaną wyposażone w aktywną redukcję szumów i to może sprawić, że nie będą one cieszyć się tak dużą popularnością jak rozwiązania konkurencji. Zaletą Galaxy Buds+ ma być natomiast wyjątkowo długi czas pracy na jednym ładowaniu. I miejmy nadzieję, że przynajmniej w tej kwestii zapewnienia producenta okażą się faktem.

Zobacz także: Coraz to więcej wiemy na temat specyfikacji Samsunga Galaxy Z Flip!

11 lutego oprócz Galaxy Buds+ zobaczymy także całą serię Galaxy S20. To jednak jeszcze nie wszystko. Na konferencji Samsunga zobaczymy także model oznaczony jako Galaxy Z Flip czyli smartfon z składanym wyświetlaczem. Która z nadchodzących nowości koreańskiego giganta okaże się najpopularniejszym sprzętem? Tego dowiemy się już niedługo! Miejmy nadzieję, że Samsung przygotował coś czym zaskoczy nas wszystkich.

Czekacie na premierę smartfonów z serii Galaxy S20? A może nie umiecie się doczekać prezentacji Galaxy Buds+? Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!