Chyba wszyscy czekają na premierę nowej serii Galaxy S10. Tak jak Konrad wspomniał w swoim artykule, wraz z nimi mogą zadebiutować słuchawki TWS, Galaxy Buds. Prawdopodobnie będą one dodawane do preorderów modelu Galaxy S10.

Kupujący wcześniej mają lepiej

Już za 10 dni, koreański producent zaprezentuje nam swoje najnowsze dzieci. Wraz z nimi pokazać ma słuchawki Galaxy Buds. Ba, ci, którzy zdecydują się na zakup Galaxy S10tuż po premierze, mają otrzymać je w gratisie Skąd to wiadomo? Internauci prześledzili kod źródłowy rosyjskiej strony Samsunga, gdzie będzie można go zakupić. Znaleziono tam zapis mówiący o tym, że zamawiając go wcześniej, otrzymasz właśnie te słuchawki do swojego zamówienia.

galaxy buds

Promocja ma trwać właśnie od 20 lutego, czyli od premiery, do 7 marca. To bardzo ciekawa forma promocji swojego produktu, która, myślę, że skutecznie przyciągnie klientów. Na rynku jest obecnie popyt na nabierające popularnośc słuchawki True Wireless System. Ciekawi mnie bardzo, jak Samsung poradzi sobie z nimi. Czy będą warte uwagi ze względu na specyfikację i cenę, czy może jednak konkurencja okaże się być lepsza. Również zastanawia mnie to, czy promocja ta obejmować będzie jedynie rynek rosyjski, czy może też inne kraje. Wierzę jednak, że Samsung nie ograniczy się tą promocją jedynie do Rosjan.

Wielkie odliczanie

Fani Samsunga, zapiszcie sobie w kalendarzu 20 lutego jako ważny dzień. O 20:00 poznamy Galaxy S10, S10 Plus, S10e, Galaxy Fold oraz wcześniej wspomniane słuchawki. Znamy też ceny niektórych urządzeń. Za najsłabszy model z rodziny S10 zapłacimy 780 euro, a za podstawowy – 930 euro w wersji z 6 GB RAM bądź 1180 euro za 8 GB pamięci operacyjnej. Zaś za największego z nich, a zarazem najmocniejszego, Galaxy S10 Plus, zapłacimy 1050 euro za konfigurację z 6 GB RAM, 1300 euro za 8 GB, a za 12 GB RAM – 1600 euro. Trzeba przyznać, Samsung tanio swoich smartfonów nie sprzeda, choć bez dwóch zdań będą one naprawdę mocnymi urządzeniami. Ze zniecierpliwieniem wyczekuję tego wydarzenia. Pamiętajcie, by śledzić naszą stronę na bieżąco. Będziemy was informować o wszystkim na ich temat!

Mamy tu chętnych na nowe smartfony od Samsunga? Co was zachęca do ich kupna?