Premiera Samsunga Galaxy F34 5G oficjalnie zapowiedziana!

Samsung Galaxy F34 5G oficjalnie zapowiedziany
Samsung Galaxy F34 5G (źródło: Flipkart)

Jesteśmy tuż po wydarzeniu Galaxy Unpacked, podczas którego producent oficjalnie zaprezentował składane smartfony Galaxy Z Fold5 i Galaxy Z Flip5, tablety z serii Galaxy Tab S9 oraz zegarki Galaxy Watch 6 (Classic). Tymczasem do sieci wyciekła informacja, że Samsung planuje wkrótce zaprezentować nowy model z serii Galaxy F. Oto, co już teraz wiadomo na temat Samsunga Galaxy F34 5G. 

Co zaoferuje Samsung Galaxy F34 5G?

Najnowsze informacje sugerują, że nadchodzący Galaxy F34 5G zostanie wyposażony w 6,5-calowy wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości Full HD+, częstotliwości odświeżania obrazu 120 Hz oraz jasności maksymalnej na poziomie 1000 nitów. Przód ponadto ma być przykryty szkłem Gorilla Glass 5 i skrywać wycięcie w górnej części w kształcie litery „U”. 

Samsung Galaxy F34 5G oficjalnie zapowiedziany
źródło: Flipkart

Wiadomo też, że tylny panel zostanie zagospodarowany przez potrójny aparat, który składać się ma z obiektywu głównego o rozdzielczości 50 Mpx z optyczną stabilizacją obrazu OIS. Jak wspomniałem, mają mu towarzyszyć dwa dodatkowe obiektywy, ale na ten moment nie znamy szczegółów na temat ich parametrów. Co ciekawe, Galaxy F34 5G oferować ma tryb zabawy (Fun Mode) z 16 różnymi efektami obiektywu oraz funkcję Single Take, która rejestruje do czterech filmów i zdjęć w jednym ujęciu. 

Całość utrzymywana jest dzięki akumulatorowi o pojemności 6000 mAh, który według zapewnień producenta ma działać na jednym ładowaniu przez co najmniej dwa dni. Nie wiadomo jednak, jaką technologię ładowania zastosuje producent w omawianym smartfonie. Tajemnicą pozostaje również pozostałą specyfikacja techniczna Galaxy F34 5G.

Kiedy Galaxy F34 5G zadebiutuje na rynku?

Samsung nie podał konkretnej daty premiery Galaxy F34 5G, ale można się spodziewać, że debiut nastąpi w ciągu najbliższych dni lub tygodni. Warto jednak na końcu zaznaczyć, że premiera zapowiedziana została na indyjskim rynku, co może oznaczać, że smartfon będzie dostępny wyłącznie na tamtejszym rynku. 

Źródło: GSMArena

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!