Samsung Galaxy M31 pojawił się w Geekbench

Samsung Galaxy M31 pojawił się w Geekbench

Od dłuższego czasu wiemy, że Koreańczycy pracują nad nowymi modelami z serii Galaxy M, które mają zadebiutować na rynku już w przyszłym roku. W Geekbench pojawił się właśnie model o oznaczeniu SM-M31F. 

Co wiemy o Galaxy M31?  

Samsung Galaxy M31 w teście jednego rdzenia otrzymał 348 punktów, natomiast w teście wielordzeniowym – 1214 punktów. Jak podaje benchmark, smartfon zostanie wyposażony w procesor Exynos 9611, który składa się z czterech rdzeni Cortex-A73 o taktowaniu 2.3 GHz oraz czterech rdzeni Cortex-A53 o taktowaniu na poziomie 1.7 GHz. Za grafikę w tym przypadku odpowiada układ Mali-G72 MP3. SoC ma być wspierany natomiast przez 6 GB pamięci RAM. Wiemy również, że smartfon pracować będzie od razu pod kontrolą systemu Android 10 z nakładką One UI 2.0. 

Samsung Galaxy M31 pojawił się w Geekbench

Wcześniejsze plotki sugerują także, że Samsung pracuje nad modelem M11 oraz M21. Najniżej pozycjonowany smartfon z serii ma zostać wyposażony w 32 GB pamięci wbudowanej, więc można się domyślać, że M31 może być wyposażony w 64 GB pamięci wewnętrznej. Galaxy M21 ma oferować natomiast procesor Exynos 9609, który składa się z czterech rdzeni Cortex-A73 o taktowaniu do 2.2 GHz oraz czterech rdzeni Cortex-A53 o maksymalnej częstotliwości taktowania do 1.6 GHz. Za przetwarzanie grafiki w tym procesorze odpowiada układ Mali-G72 MP3. Taki zestaw ma być wspierany przez 4 GB pamięci RAM, a za jakość zdjęć prawdopodobnie odpowiadać będzie podwójny aparat: 24 Mpx + 5 Mpx.

Zobacz także: Nie będzie Galaxy S11… pora na Samsunga Galaxy S20

Jak zapewne wiecie, M30s posiada akumulator o pojemności 6000 mAh, więc bardzo możliwe, że producent również w M31 zachowa tak dużą baterię. Oczekuje się również, że smartfon zostanie wyposażony w podwójny lub potrójny aparat, który cechować się będzie obiektywem głównym o rozdzielczości 48 Mpx. 

Na ten moment nie wiemy nic więcej o wspomnianym urządzeniu, ale zapewne zmieni się to w najbliższych tygodniach lub miesiącach, gdyż nowe modele z serii Galaxy M powinny zadebiutować w pierwszym kwartale 2020 roku. 

Co sądzicie o nadchodzącej serii Galaxy M? Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!