Premiera serii Galaxy S23 została oficjalnie potwierdzona!

Samsung Galaxy Unpacked 2023
Galaxy Unpacked 2023 (fot. Samsung)

Kilka dni temu informowaliśmy Was o prawdopodobnej dacie premiery serii Galaxy S23, która została przypadkiem udostępniona przez kolumbijski oddział marki. Tak się właśnie składa, że Samsung oficjalnie potwierdził, kiedy odbędzie się wydarzenie Unpacked 2023. 

Znamy oficjalną datę premiery serii Galaxy S23 od Samsunga

Jak już wspomniałem, kilka dni temu kolumbijski oddział udostępnił prawdopodobną datę debiutu nadchodzących flagowców Koreańczyków. Nie musieliśmy zbyt długo czekać na oficjalnie potwierdzenie producenta, które nie pozostawia już złudzeń. Wydarzenie o nazwie Galaxy Unpacked 2023 zostało zaplanowane na 1 lutego 2023 roku na godzinę 19:00 czasu polskiego. Sama premiera zostanie przeprowadzona w formie transmisji na żywo na stronie Samsunga, a także na YouTube.  

Warto jeszcze przypomnieć, że dotychczasowe plotki zdradziły już część specyfikacji technicznej każdego z modeli. Samsung Galaxy S23 zostanie prawdopodobnie wyposażony w 6,1-calowy wyświetlacz AMOLED o odświeżaniu obrazu 120 Hz, natomiast S23 Plus oferować ma 6,6-calowy ekran, a S23 Ultr – 6,8”. Samsung Galaxy S23 i S23+ będą oferować 8 GB pamięci operacyjnej RAM (LPDDR5X), a Galaxy S23 Ultra może mieć od 8 GB do 12 GB pamięci RAM. 

Plotki sugerują także, że wszystkie modele zostaną wyposażone w procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, który zostanie specjalnie dostosowany do smartfonów Samsunga. Więcej dowiecie się z naszego ostatniego tekstu o serii Galaxy S23. Już za kilkanaście dni dowiemy się, czy dotychczasowe plotki były prawdziwe.  

Źródło: Samsung

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!