Samsung pokazał modułowy zestaw do robienia zdjęć dla modelu S23

Samsung pokazał modułowy zestaw do robienia zdjęć dla modelu S23
Źródło: Samsung

Fani robienia zdjęć i krótkich nagrań wideo będą zadowoleni. Samsung zaprezentował nowe akcesoria, które ułatwią ustawienie telefonu w idealnej pozycji.

Niezbędna pomoc

Samsung Galaxy S23 to telefon, który obecnie wyposażony jest w jeden z najlepszych aparatów dostępnych na rynku. Nic więc dziwnego, że sporo osób decyduje się na wybór akurat tego modelu, licząc na to, że zapewni im wysoką jakość zdjęć i nagrań wideo. Problemem z większością smartfonów, jest jednak to, że trzeba do nich dokupić akcesoria, które pozwolą na swobodne używanie ich do robienia zdjęć. Samsung wyszedł naprzeciw tym oczekiwaniom i stworzył nie tylko specjalną obudowę umożliwiającą korzystanie z dodatkowych akcesoriów, ale także specjalne modułowe dodatki ułatwiające operowanie aparatem. Slim Tripod i Camera Grip na razie pojawiły się tylko w wybranych sklepach Samsunga, ale niebawem zapewne dotrą również do naszego kraju.

Samsung pokazał modułowy zestaw do robienia zdjęć dla modelu S23
Źródło: samsung

Slim Tripod

Slim Tripod jest małym i wyjątkowo lekkim stojakiem dla telefonu, który jak sama jego nazwa wskazuje, korzysta z trzech podpór.  Telefon może być dzięki temu ustawiony zarówno w pozycji pionowej, jak i horyzontalnej. Dużym atutem tego gadżetu jest jego składana konstrukcja. Nie trzeba go odłączać od telefonu po skończonej pracy. Wystarczy złożyć jego nogi, które przylgną do tylnej obudowy. Cena Slim Tripod wynosi obecnie 41 dolarów.

Samsung pokazał modułowy zestaw do robienia zdjęć dla modelu S23
Źródło: Samsung

Camera Grip

Camera Grip działa dokładnie w ten sam sposób co Slim Tripod. Wyposażenie zawiera trzy podpory pozwalające na ustawienie telefonu w pozycji pionowej, horyzontalnej, a także dostosowanie potrzebnego ustawienia. Można je schować i skorzystać z samej obudowy gadżetu do tego samego celu. To, co wyróżnia Camera Grip to wbudowany przycisk działający zdalnie za pomocą łączności Bluetooth. Pozwala to zatem na robienie zdjęć i wideo nawet z większych odległości przy pomocy Samsunga Galaxy S23. Cena wynosi równo 45 dolarów.

Źródło: theverge.com

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!