Sąsiedzi z Piekła Rodem: Sezon 1 w oszałamiającej promocji w Sklepie Google Play!

sąsiedzi z piekła rodem

Sąsiedzi z Piekła Rodem to zapewne dla wielu z Was niezwykle znany tytuł. Ten klasyk właśnie został znacznie przeceniony na Androida!

Sąsiedzi z Piekła Rodem to zapewne dla wielu z Was niezwykle znana gra. Pojawiła się w 2003 roku i szybko zyskała sławę, w tym w Polsce. Dzięki niskim wymaganiom sprzętowym mogliśmy w nią zagrać nawet na słabszych komputerach. Sam w nią grałem, bowiem została ona dołączona do któregoś polskiego czasopisma o grach około 10-15 lat temu (prawdopodobnie mowa tu o PLAY).

W skrócie, jest to strategiczna gra z elementami przygodówki z łamigłówkami. Sterujemy postacią, której zadaniem jest uprzykrzanie życia sąsiadom. Nasz bohater bierze udział w czymś na wzór “reality show” i naszym zadaniem jest wymyślanie pułapek, psikusów i innych niedogodności.

sąsiedzi z piekła rodem
sąsiedzi z piekła rodem

Sąsiedzi z Piekła Rodem: sezon 1 do kupienia za symboliczną kwotę!

Gra trafiła również na Androida, jednak jest płatna. Na szczęście właśnie ruszyła promocja, w ramach której pierwszą edycję możemy nabyć za jedyne 2,49 PLN (zamiast 16,99). Promocja skończy się za 6 dni.

sąsiedzi z piekła rodem sklep play

Wystarczy wejść >>do Sklepu Google Play<< i wykupić grę. Wtedy uzyskamy dostęp do całej gry, w którą będziemy mogli dowolnie grać. Gra nie jest zbyt ciężka i waży zaledwie 22 MB.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!