Seria Mi 10 to nie jedyna nowość od Xiaomi w Europie! Poznajcie telewizor Xiaomi Mi TV 4S 65″ i słuchawki Mi True Wireless Earphones 2

Seria Mi 10 to nie jedyna nowość od Xiaomi w Europie! Poznajcie telewizor Xiaomi Mi TV 4S 65" i słuchawki Mi True Wireless Earphones 2

Xiaomi postanowiło podczas wczorajszej konferencji wprowadzić do Europy nie tylko Mi 10 Lite 5G, Mi 10 oraz Mi 10 Pro, ale również nowy telewizor i drugą generację bezprzewodowych słuchawek. Oto, co oferują wspomniane urządzenia.

Xiaomi Mi TV 4S 65”

Co ciekawe, telewizory Xiaomi już wkrótce mogą pojawić się również na polskim rynku, a pośród innych modeli także zaprezentowany właśnie Mi TV 4S 65”. Jak informuje producent, cała obudowa łącznie z nóżkami została wykonana z metalu. Sam front to przede wszystkim 65-calowy panel oferujący rozdzielczość 4K i wsparcie technologii HDR10+. Pokrycie palety barw NTCS w tym przypadku wynosi 85%. 

Xiaomi Mi TV 4S 65” został wyposażony w dwa głośniki o łącznej mocy 20 watów, które dodatkowo wspierane są przez systemy Dolby Atmos oraz DTS-HD. Sprzęt działa pod kontrolą systemu Android 9.0 Pie, dzięki czemu użytkownicy mają możliwość instalowania sporej ilości aplikacji. Nie zabrakło także pilota wyposażonego w przycisk wywołujący asystenta głosowego, któremu można wydawać różnego rodzaju komendy. 

Xiaomi Mi 10 i Mi 10 Pro oficjalnie w Europie. Znamy ich ceny!

Na wyposażeniu nie zabrakło również wbudowanego Google Chromecast, który odpowiada za proste i szybkie połączenie telewizora ze smartfonem i przesyłanie obrazu z jednego urządzenia na drugie. Całość dopełniają 3 porty USB, 3 gniazda HDMI, port Ethernet oraz dwuzakresowe Wi-Fi i Bluetooth. 

Seria Mi 10 to nie jedyna nowość od Xiaomi w Europie! Poznajcie telewizor Xiaomi Mi TV 4S 65" i słuchawki Mi True Wireless Earphones 2

Podczas oficjalnej prezentacji dowiedzieliśmy się, że Xiaomi Mi TV 4S 65” trafi na rynek w czerwcu bieżącego roku, a jego cena będzie wynosić około 549 euro, czyli około 2500 złotych. 

Xiaomi niespodziewanie zaprezentowało Mi 10 Lite 5G. Jego cena jest bardzo atrakcyjna!

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2

Mam wrażenie, że poprzednia generacja tych słuchawek, która w Polsce kosztuje 299 złotych nie jest zbyt popularna. Być może zmieni się to w przypadku drugiej generacji słuchawek, która nareszcie doczekała się redukcji szumów otoczenia. Same słuchawki wizualnie przypominają Airpods od Apple. Wyposażono je w łączność Bluetooth 5.0 oraz kodek audio Hi-Res LDHC. 

Producent chwali się także, tzw. prostym parowaniem, dzięki któremu wystarczy otworzyć etui i wyjąć słuchawki, aby te wyszukały smartfony Xiaomi znajdujące się w pobliżu. Co ciekawe, słuchawki posiadają czujniki podczerwieni, które automatycznie wykrywają, gdy użytkownik wyjmuje je z ucha i wstrzymują wtedy odtwarzaną muzykę. Na pojedynczym ładowaniu mają one działać do 4 godzin oraz do 14 godzin w etui ładującym. Etui zostało wyposażone w port USB typu C, a jego naładowanie trwa około godziny. 

Cena słuchawek w Europie została ustalona na 79,99 euro, czyli około 360 złotych. 

Co sądzicie o nowościach Xiaomi na europejskim rynku? Dajcie znać w komentarzach! 

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!