Seria OPPO Reno4 zadebiutuje już 5 czerwca!

Seria OPPO Reno4 zadebiutuje już 5 czerwca!

Już wcześniej w sieci pojawiały się plotki i przecieki dotyczące nadchodzących nowości OPPO. Teraz jednak chiński producent w serwisie Weibo opublikował zwiastun, który zdradza nam dokładną datę premiery serii Reno4. Czy warto czekać na wprowadzenie tych sprzętów na rynek?

Nie jeden, a aż dwa nowe smartfony OPPO

Premiera Reno4 oraz Reno4 Pro odbędzie się już 5 czerwca w Chinach. Oczywiście tego dnia smartfony te zostaną wprowadzone jedynie na rynek Państwa Środka. Niemniej jednak prędzej czy później powinniśmy doczekać się także prezentacji tych urządzeń na Starym Kontynencie, a także w naszym kraju. Opublikowany teraz w sieci zwiastun zdradza nam sporo na temat wyglądu. Nadchodzące nowości OPPO otrzymają wyświetlacz z delikatnie zakrzywionymi krawędziami bocznymi. Według plotek w Reno4 będzie to ekran AMOLED o przekątnej 6,43 cala z dwoma dziurkami skrywającymi aparaty 32 Mpix oraz 2 Mpix do zdjęć typu selfie.

Reno4 Pro ma otrzymać także AMOLEDa, ale o przekątnej 6,5 cala i jedynie jedną dziurką z 32-megapikselowym oczkiem. Najprawdopodobniej oba smartfony będą wyposażone w Qualcomm Snapdragona 765G, a co za tym idzie nie zabraknie także możliwości łączności z sieciami 5G. Jednostka ta będzie wspierana przez 8 GB RAM-u w podstawowym wariancie, a Reno4 Pro ma otrzymać aż 12 GB RAM-u. Na pliki użytkownika zostanie przeznaczone 128 GB lub 256 GB pamięci wewnętrznej.

Zobacz także: Motorola Edge zadebiutowała w Polsce! Cena nie zachęca do zakupu

Oba urządzenia otrzymają trzy aparaty tylne. Głównym aparatem zarówno w Reno4 jak i Reno4 Pro będzie oczko 48 Mpix. Tańszy model otrzyma także aparaty 8 Mpix oraz 2 Mpix, a droższy 12 Mpix oraz 13 Mpix. Nic jednak nie wiemy na temat dokładnej specyfikacji tych obiektywów. Całość ma działać dzięki baterii o pojemności 4000 mAh ze wsparciem szybkiego ładowania o mocy 65 W. Nadal zagadką pozostają ceny. Miejmy jednak nadzieję, że OPPO odpowiednio wyceni swoje smartfony i liczę na to, że czymś jeszcze nas producent ten zaskoczy.

Co myślicie o OPPO Reno4 oraz Reno4 Pro? Czekacie na premierę tych urządzeń? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!