Xiaomi pracuje nad nowym, świetnie wyposażonym smartfonem! Oto, co wiemy o Redmi Note 12 Turbo

Redmi Note 12 Pro
Redmi Note 12 Pro (fot. Xiaomi)

Seria Redmi Note 12 na ten moment liczy sobie już kilku przedstawicieli, z których należy wymienić Redmi Note 12 Pro Speed, Redmi Note 12 Pro+, Redmi Note 12 Pro oraz Redmi Note 12. Wszystko wskazuje jednak, że producent pracuje właśnie nad nowym modelem, który zadebiutować może na rynku jako Redmi Note 12 Turbo. Oto, co już wiemy na jego temat. 

Co zaoferuje nadchodzący Redmi Note 12 Turbo?

Według ostatnich informacji, które zostały udostępnione przez Kacpra Skrzypka, nowy model, który nosi nazwę kodową „marble”. Na ten moment nie znamy zbyt wielu szczegółów o specyfikacji technicznej, ale bardzo wiarygodny leakster – Digital Chat Station udostępnił zrzut ekranu, który ujawnia prawdopodobną specyfikację Redmi Note 12 Turbo. 

Digital Chat Station sugeruje, że smartfon będzie oferował  6,67-calowy wyświetlacz OLED o rozdzielczości Full HD+ i odświeżaniu obrazu z częstotliwością 120 Hz. Na wyposażeniu znaleźć się ma także akumulator o pojemności 5500 mAh z ładowaniem o mocy 67 W oraz  potrójny aparat składający się z obiektywu głównego 50 Mpx, obiektywu ultraszerokokatnego  8 Mpx oraz obiektywu do zdjęć makro 2 Mpx

Xiaomi pracuje nad nowym, świetnie wyposażonym smartfonem! Oto, co wiemy o Redmi Note 12 Turbo
Redmi Note 12 Pro Speed (fot. Xiaomi)

Najciekawszą informacją wydaje się być jednak to, jaki procesor znajdzie się na pokładzie omawianego modelu. Dotychczasowe plotki sugerują, że za wydajność Redmi Note 12 Turbo odpowiadać będzie nie zaprezentowany jeszcze procesor Qualcomm Snapdragon 7 Gen 2, który może być wspierany do 12 GB pamięci RAM oraz do 512 GB pamięci wbudowanej. 

Na ten moment nie wiadomo, kiedy Xiaomi planuje wprowadzić Redmi Note 12 Turbo do swojej oferty, ale w najbliższych tygodniach z pewnością pojawią się nowe informacje na temat tego modelu. 

Źródło: MIUI Polska

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!