Składana Motorola RAZR 2019 ma zostać zaprezentowana 13 listopada

motorola razr (2019) 1

O nowej odsłonie Motoroli RAZR, która tym razem ma być składanym smartfonem słyszymy już od naprawdę długiego czasu. W sieci niejednokrotnie pojawiały się rendery, plotki czy przecieki na ten temat, ale tak naprawdę do tej pory nie wiedzieliśmy kiedy sprzęt ten trafi na rynek. Teraz wszystko stało się jasne!

Motorola RAZR 2019 nadchodzi

Motorola rozpoczęła rozsyłanie zaproszeń na wydarzenie, które odbędzie się 13 listopada w Los Angeles. I to właśnie tego dnia ma odbyć się premiera składanego smartfona, który trafi na rynek pod nazwą RAZR 2019. Tak naprawdę sam producent nie ujawniał zbyt dużo informacji na temat tego urządzenia. Mam wrażenie, że Motorola chce utrzymać wszystko w tajemnicy i już za niespełna miesiąc zaskoczyć nas wszystkich. Tym samym ciężko powiedzieć czy wszystkie rendery, plotki oraz przedpremierowe przecieki odnajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Według plotek smartfon ten ma pracować pod kontrolą Qualcomm Snapdragona 710. Jednostka ta powinna być wspierana przez 4 GB lub 6 GB RAM-u w zależności od wersji, a na pliki użytkownika zostanie przeznaczone 64 GB lub 128 GB pamięci wewnętrznej. Nowa Motorola RAZR 2019 ma otrzymać także dwa wyświetlacze, a jeden z nich będzie składany jak klasyczne telefony z klapką. Bez wątpienia taki wygląd smartfona to coś świeżego i jednocześnie niesamowicie szybko wpada to w oko, ale jednocześnie ciężko powiedzieć jak będzie wyglądać wytrzymałość tego rozwiązania.

Zobacz także: Motorola One Macro została oficjalnie zaprezentowana na indyjskim rynku

Motorola RAZR 2019 ma kosztować około 1500 dolarów czyli jakieś 5780 zł. To oczywiście mniej niż Samsung Galaxy Fold, ale nadal jest to kwota, której większość użytkowników nie będzie chciało wydać na zakup nowego telefonu. Bardzo możliwe, że smartfon ten będzie dostępny jedynie na rynku Stanów Zjednoczonych, ale to nie zostało w jakikolwiek sposób potwierdzone przez samego producenta. Tak naprawdę wszystko stanie się jasne już 13 listopada!

Co myślicie o Motoroli RAZR 2019 i składanych smartfonach? Czy tego typu urządzenia mają sens? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!