Słuchawki dla dzieci – Logitech Zone Learn

(fot. Logitech)
(fot. Logitech)

Jak ktoś poszukuje zestawu słuchawkowego idealnego dla dzieci i młodszych użytkowników, to Logitech ma ciekawą propozycję. Oto Logitech Zone Learn.

Logitech Zone Learn – do nauki, dla dzieci

Logitech Zone Learn to nowy zestaw słuchawkowy skierowany do młodszych użytkowników. W jaki sposób zostały dostosowane do użytku przez dzieci? Mowa tu chociażby o wysokim komforcie użytkowania, trwałej konstrukcji oraz wymiennych wkładkach dousznych i kablach. Z tego co możemy dostrzec, to można założyć pady nauszne, jak i wokółuszne. Mikrofon natomiast został umiejscowiony na ruchomym wysięgniku. Komfort jest kluczowy, co według przeprowadzonych badań, znacznie wpływa na wyższą wydajność nauki.

Zone Learn dedykowane są do nauki i prowadzenia rozmów. Dlatego też zamiast do muzyki, sterowniki audio są dostrojone do czystości głosu i zostały zoptymalizowane do cyfrowych scenariuszy nauczania, takich jak aktywne lekcje. Nie ma co kłamać, słuchawki Logitecha zostały dostosowane do nauki zdalnej, nie tylko takiej poprzez Microsoft Teams czy inne platformy, ale też do uczenia się ze specjalnymi aplikacjami.

Zestaw słuchawkowy ma być wytrzymały i odporny zwłaszcza na upadki, co potwierdza wojskowy standard 810G. Słuchawki łączą się w trybie plug-and-play za pomocą AUX 3,5 mm, USB-A i USB-C. Zone Learn mają współpracować z większością platform i znanymi systemami operacyjnymi.

(fot. Logitech)
(fot. Logitech)

Logitech Zone Learn – cena

A ile kosztują nowe słuchawki? Sprzęt został wyceniony na 49,95 EUR, czyli około 235 złotych.

Źródło: Informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!