Słuchawki i smartwatche Huawei z kuszącymi ofertami w przedsprzedaży!

Huawei Watch GT 3

Blisko dwa tygodnie temu zadebiutowały w Polsce nowe akcesoria Huawei. To urządzenia, które wprowadzono na rynek wraz ze smartfonem nova 9. Wtedy jeszcze nie znaliśmy ich oficjalnych cen, ale te nie są dla nas już tajemnicą.

Przedsprzedaż Huawei Watch GT 3 i Huawei FreeBuds Lipstick

Huawei wprowadził do sprzedaży w Polsce nową serię smartwatchy Huawei Watch GT 3 w wersji 46 mm i 42 nm. Nowe inteligentne zegarki tego producenta wyróżniają się uniwersalnym, stylowym wyglądem długim czasem pracy na jednym ładowaniu oraz ulepszonymi funkcjami monitorującymi zdrowie. Do 21 listopada te urządzenia są dostępne w ofercie przedsprzedażowej.

Huawei Watch GT 3 (46 mm) dostępny jest w trzech wersjach:

  • Active z paskiem z fluoroelastomeru w rekomendowanej cenie 1099 złotych
  • Classic na skórzanym pasku w rekomendowanej cenie 1199 złotych
  • Elite na eleganckiej bransolecie w rekomendowanej cenie 1399 złotych

Huawei Watch GT 3 (42 mm) dostępny jest w dwóch wersjach:

  • Active na skórzanym pasku w rekomendowanej cenie 1149 złotych
  • Elegant na złotej bransolecie w rekomendowanej cenie 1399 złotych

W ofercie przedsprzedażowej smartwatche Huawei Watch GT 3 dostępne są ze słuchawkami Huawei FreeBuds 4i.

huawei watch gt 3

Promocja pojawiła się również, jeśli chodzi o przedsprzedaż słuchawek FreeBuds Lipstick. Są one dostępne w Polsce od 3 listopada w cenie 999 złotych. Oferta przedsprzedażowa trwa do 21 listopada, a osoby, które z niej skorzystają otrzymają voucher o wartości 200 złotych do wykorzystania w perfumeriach Douglas.

Aby go odebrać, po otrzymaniu produktu oraz dowodu zakupu, należy wejść na stronę www.huaweifreebudspromo.pl i zarejestrować swój zakup postępując zgodnie z regulaminem. W ciągu 40 dni, po weryfikacji, kupujący otrzyma potwierdzenie pozytywnej rejestracji, a kod na
voucher do perfumerii Douglas o wartości 200 złotych brutto zostanie wysłany na adres e-mail. Voucher można zrealizować zarówno w perfumeriach stacjonarnych Douglas, jak i na stronie douglas.pl.

huawei freebuds lipstick

Źródło: informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!