Słuchawki LG, które same usuną zarazki podczas ładowania? Brzmi rewelacyjnie!

Słuchawki LG, które same usuną zarazki podczas ładowania? Brzmi rewelacyjnie!

Na oficjalnym blogu LG pojawiła się informacje o wprowadzeniu na rynek dwóch nowych słuchawek TWS Tone Free o nazwach kodowych HBS-FN6 oraz HBS-NF4. Tym razem przyjrzymy się tym pierwszym, ponieważ oferują one zupełnie nowe etui UVnano, które ma.. zabijać zarazki podczas ładowania!

Nie tylko jakość dźwięku, ale także bezpieczeństwo!

Według badań przeprowadzonych przez LG na słuchawkach dousznych często znajduje się ogrom bakterii. Bez wątpienia sami użytkownicy nie czyszczą ich końcówek w taki sposób, jak powinno wyglądać to w rzeczywistości. Z tego też powodu powstało etui o nazwie UVnano. Jak rozwiązanie to działa? Słuchawki podczas ładowania są naświetlane światłem ultrafioletowym, a to ma zabijać do 99,9% bakterii oraz dodatkowo oczyszczać wewnętrzne siatki, które w wielu tego typu sprzętach po jakimś czasie ulegają zabrudzeniu, a to bezpośrednio wpływa na głośność oraz jakość dźwięku.

Słuchawki LG, które same usuną zarazki podczas ładowania? Brzmi rewelacyjnie!

Za jakość dźwięku odpowiedzialna jest firma Meridian czyli wieloletni partner LG. W LG HBS-FN6 do wyboru będziemy mieć aż cztery tryby pracy. Coś dla siebie powinni znaleźć zarówno fani naturalnego dźwięku, dużej sceny, niesamowitego basu oraz świetnych wokali. Co więcej wystarczy skorzystać z paneli dotykowych, aby usłyszeć dźwięki z otoczenia. Same słuchawki na jednym ładowaniu mają działać przez jakieś sześć godzin, a etui wydłuża czas ten do 18 godzin. Co więcej wystarczy pięć minut ładowania, aby cieszyć się muzyką przez kolejną godzinę.

Słuchawki LG, które same usuną zarazki podczas ładowania? Brzmi rewelacyjnie!

Zobacz także: Słuchawki stworzone dla fanów ANC czyli Huawei FreeBuds 3i [RECENZJA]

Nowe słuchawki LG mają trafić do sprzedaży nie tylko w Korei, ale także na kluczowych rynkach Starego Kontynentu. Ciężko powiedzieć czy doczekamy się premiery także w naszym kraju. Niestety, ale koreański gigant nie ujawnił jakichkolwiek informacji na temat samej ceny. Mam jednak wrażenie, że możemy być wręcz pewni, że tanio nie będzie. Z drugiej strony obecność rewolucyjnego etui UVnano sprawia, że całość może znaleźć swoich fanów!

Co myślicie o nowych słuchawkach LG Tone Free HBS-FN6? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!