Słuchawki OnePlus Bullets Wireless Z także powinny zadebiutować 14 kwietnia

oneplus bullets wireless 2 (2)

OnePlus już oficjalnie zapowiedział, że konferencja, na której zobaczymy nowe flagowce odbędzie się 14 kwietnia tego roku. Wszystko wskazuje jednak na to, że OnePlus 8 orz OnePlus 8 Pro nie będą jedynymi nowościami producenta z Państwa Środka, które zobaczymy tego dnia!

OnePlus Bullets Wireless Z

Wprawdzie sam producent nie ujawnił jeszcze daty premiery swoich nowych słuchawek, ale nie spodziewałbym się, że OnePlus zorganizuje dodatkową konferencję, na której pokaże światu jedynie nowe akcesorium. Co więcej premiera flagowców jest idealnym momentem na to, aby uruchomić sprzedaż także słuchawek, ponieważ klienci, którzy kupią nowy smartfon mogą być zainteresowani także dodatkowymi urządzeniami. Ostatnie słuchawki chiński producent zaprezentował światu w maju zeszłego roku, a co za tym idzie nadszedł czas na premierę kolejnej generacji.

oneplus bullets wireless 2
OnePlus Bullets Wireless 2

Według plotek i przedpremierowych przecieków OnePlus Bullets Wireless Z będą bardzo podobne do swoich poprzedników. Co za tym idzie nie będą to słuchawki TWS, a kopułki zostaną połączone przewodem oraz najprawdopodobniej także pałąkiem. I przyznam szczerze, że nie do końca rozumiem decyzję producenta z Państwa Środka. Oczywiście taki typ słuchawek także ma swoich fanów, ale jednak to właśnie TWS cieszy się w ostatnich miesiącach największą popularnością na całym świecie. Możliwe, że tym sposobem OnePlus chce wyróżnić się w tłumu i udowodnić światu, że podąża własną ścieżką.

Zobacz także: Nowe smartfony OnePlus zostaną zaprezentowane światu już 14 kwietnia!

Co jeszcze wiemy na temat OnePlus Bullets Wireless Z? Tak naprawdę w sieci nie pojawiły się jakiekolwiek informacje na temat specyfikacji. Oczywiście spodziewamy się portu USB-C, szybkiego ładowania czy Bluetooth 5.0, ale to jedynie domysły. Wprawdzie nie miałem okazji korzystać z poprzednich generacji słuchawek chińskiego producenta, ale liczę na to, że fani marki otrzymają sprzęt, który będzie prawdziwą rewolucją, a nie jedynie ewolucją nie różniącą się zbytnio od poprzedniej generacji. Wszystko powinno stać się jasne już 14 kwietnia!

Na zdjęciu głównym znajdują się OnePlus Bullets Wireless 2.

Czego oczekujecie po OnePlus Bullets Wireless Z? Czekacie na premierę tego urządzenia? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!