Słuchawki OPPO ENCO Q1 pokazane światu. Sprzedaż ruszy wraz z serią Reno 2!

Słuchawki OPPO ENCO Q1 pokazane światu. Sprzedaż ruszy wraz z serią Reno 2!

OPPO ENCO Q1 zostały zarejestrowane jako znak towarowy w zeszłym miesiącu. Teraz przyszedł czas na oficjalną prezentację słuchawek bezprzewodowych producenta z Państwa Środka. Jednocześnie jest to pierwszy sprzęt z serii ENCO i już niedługo powinniśmy zobaczyć kolejne słuchawki OPPO!

OPPO ENCO Q1

W dzisiejszych czasach największą popularnością cieszą się słuchawki typu TWS czyli takie całkowicie pozbawione jakichkolwiek kabli. W przypadku OPPO ENCO Q1 sytuacja wygląda jednak zupełnie inaczej. Obie kopułki połączone są cienkim przewodem i pałąkiem, który jest zaprojektowany tak by idealnie dopasować się do szyi użytkownika. Największą zaletą nowych słuchawek z Państwa Środka ma być aktywna redukcja szumów. Co ciekawe ANC będzie działać zarówno przy słuchaniu muzyki jak i przy rozmowach. Tym samym my oraz nasi rozmówcy powinniśmy słyszeć wszystko zdecydowanie lepiej.

I chociaż OPPO pokazało światu model ENCO Q1 to tak naprawdę jego oficjalna premiera i rozpoczęcia sprzedaży nastąpi wraz z nadchodzącymi smartfonami z serii Reno 2. Jednocześnie właśnie wtedy powinniśmy poznać cenę słuchawek. Szczerze mówiąc nowość producenta z Państwa Środka może zaskoczyć nas jakością dźwięku. OPPO znane jest z swoich high-end’owych słuchawek nausznych, które podbijają serca audiofilów na całym świecie.

Zobacz także: Specyfikacje i ceny smartfonow z serii OPPO Reno 2 pojawiły się w sieci!

Oczywiście ciężko aby tego typu dokanałówki zastąpiły pełnowymiarowe słuchawki nauszne, ale jest to produkt stworzony dla zupełnie innego grona odbiorców. OPPO ENCO Q1 to sprzęt stworzony dla osób aktywnych, którzy nie wyobrażają sobie wyjścia z domu bez muzyki. Słuchawki mają trafić do sprzedaży w trzech wariantach kolorystycznych – białym, czarnym oraz czerwonym. Miejmy nadzieję, że sprzęt ten trafi także do naszego kraju wraz z smartfonami z serii Reno 2. Ja czekam z niecierpliwością!

Jak podobają się wam OPPO ENCO Q1? Wolicie słuchawki bezprzewodowe czy jednak preferujecie tradycyjne złącze słuchawkowe jack 3,5 mm? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!