Słuchawki TWS już w Biedronce! Ale nie w tej, co myślicie

setty

W sklepie internetowym Biedronki znajdziecie nowość w postaci słuchawek TWS marki Setty. Cena tego produktu naprawdę zaskakuje.

Słuchawki True Wireless Setty już w Biedronce, ale nie w tej stacjonarnej

True Wireless to naprawdę popularna kategoria słuchawek i mnóstwo osób decyduje się właśnie na ten sprzęt. Wielu potencjalnych klientów może skusić się na taki produkt, o ile cena będzie naprawdę przystępna. I tak właśnie może być w przypadku słuchawek z Biedronki.

(fot. Setty)
(fot. Setty)

Słuchawki marki Setty cechują się między innymi tym, że można je naładować poprzez port USB-C. Ponadto włączają się automatycznie po wyjęciu z etui. Są też gesty, w tym takie do zmiany głośności poprzez szybkie, dwukrotne dotknięcie przycisku funkcyjnego na lewej lub prawej słuchawce.

Setty TWS pozwolą skorzystać z asystenta głosowego. Wewnątrz pudełka natomiast zobaczymy mały wyświetlacz pokazujący prawdopodobnie stan naładowania. Co również ważne, jest to konstrukcja podobno do Apple AirPods, czyli douszne słuchawki z elementem wystającym. W zestawie sprzedażowym znajdziecie dwa komplety gumek w rozmiarze S i L, a także kabel USB-C do ładowania.

Słuchawki Setty w Biedronka Home
Słuchawki Setty w Biedronka Home

Słuchawki Setty są dostępne w sprzedaży w cenie 69,90 PLN. Te już można kupić, ale nie w stacjonarnej Biedronce, a w Biedronka Home, czyli w sklepie internetowym.

Aktualizacja: Sprawdziliśmy!

Słuchawki TWS z Biedronki są już w naszych rękach i z wrażeniami z użytkowania możecie zapoznać się poniżej!

Źródło: Informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!