Słuchawki TWS od Realme zadebiutują jako Realme Buds Air

Słuchawki TWS od Realme zadebiutują jako Realme Buds Air

Kilka dni temu Realme zapowiedziało, że już 17 grudnia tego roku zobaczymy dwa nowe urządzenia. Chiński producent pokaże tego dnia światu smartfona jakim jest Realme X2 Pro oraz dodatkowo całkowicie bezprzewodowe słuchawki. Teraz poznaliśmy oficjalną nazwę tych słuchawek oraz dowiedzieliśmy się trochę więcej na temat ich specyfikacji!

Realme Buds Air

Informacje te wprawdzie nie pochodzą bezpośrednio od samego producenta, ale sporo osób odpowiedzialnych za przecieki dotyczące produktów chińskich firm potwierdza te plotki, a co za tym idzie bardzo możliwe, że okażą się one faktem. Realme Buds Air już na pierwszy rzut oka przypominają słuchawki bezprzewodowe Apple. To właśnie AirPodsy spopularyzowały słuchawki typu TWS i sprawiły, że tak naprawdę w portfolio każdego z większych producentów znajdziemy produkty tego typu. W tyle nie chce pozostawać także Realme. Co ciekawe producent z Państwa Środka zdecydował się na stworzenie aż trzech wersji kolorystycznych swojej nowości. Tym samym osoby zainteresowane kupnem będą mogły wybrać kolor czarny, żółty lub biały.

Słuchawki TWS od Realme zadebiutują jako Realme Buds Air

Realme Buds Air mają otrzymać przetworniki o średnicy 12 mm. Co więcej słuchawki te mają zostać wyposażone także w dotykowe panele, które będą pozwalać na sterowanie muzyką, odbieranie czy odrzucanie połączeń, a także na wybudzanie asystenta głosowego. Nadchodząca nowość chińskiej firmy zaoferuje także Bluetooth 5.0. Nie wiemy natomiast jakie kodeki będą obsługiwane, a to mogłoby nam sporo powiedzieć na temat jakości dźwięku. Oczywiście w zestawie znajdziemy także pokrowiec, który będzie także pełnić rolę power banka oraz ładowarki.

Zobacz także: Realme zapowiada premierę nowego smartfona oraz słuchawek typu TWS

Ciężko powiedzieć także w jakich krajach pojawią się Realme Buds Air. Pewniakiem wydają się Chiny oraz Indie, ale nas dużo bardziej ciekawi temat dostępności tych słuchawek w chińskich sklepach oferujących wysyłkę do naszego kraju oraz w samej Europie. Ilość słuchawek typu TWS na rynku jest wręcz ogromna i producenci muszą zrobić coś, aby wyróżnić się na tle konkurencji. Czy Realme się to uda? Tego dowiemy się już 17 grudnia!

Co myślicie o Realme Buds Air? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!