Słuchawki TWS realme Buds Air Neo trafiają do sprzedaży

Słuchawki TWS realme Buds Air Neo trafiają do sprzedaży

Jakiś czas temu firma realme zaprezentowała światu słuchawki o nazwie Buds Air. Teraz przyszedł czas na bardziej budżetową wersję tego urządzenia. Podczas dzisiejszej konferencji chiński producent wprowadził na rynek model oznaczony jako Buds Air Neo. Czym słuchawki te się wyróżniają?

realme Buds Air Neo

Nowe słuchawki TWS chińskiego producenta zostały wyposażone w układ R1 odpowiedzialny za jakość dźwięku. Układ ten w połączeniu z przetwornikiem dynamicznym o średnicy 13 mm ma sprawić, że sprzęt ten przypadnie do gustu praktycznie wszystkim użytkownikom. Jednocześnie realme deklaruje, że model oznaczony jako Buds Air Neo ma doskonale sprawdzić się także w typowo basowych utworach, a to dla słuchawek TWS bardzo często jest sporym wyzwaniem. Nie zabrakło także Bluetooth 5.0. Co więcej nowość firmy z Państwa Środka ma idealnie sprawdzić się także w przypadku filmów, seriali czy gier, ponieważ opóźnienie pomiędzy obrazem i dźwiękiem wynosi dokładnie 119,3 ms.

Słuchawki TWS realme Buds Air Neo trafiają do sprzedaży

Buds Air Neo otrzymały także port microUSB pozwalający na ładowanie etui, które pełni także rolę banku energii. Słuchawki mają oferować do 17 godzin ciągłego słuchania muzyki (3 godziny bez wykorzystania ładowania z pokrowca), a sterowanie odbywa się za sprawą specjalnie zaprojektowanych paneli dotykowych. Pojedyncza słuchawka waży zaledwie 4,1 g, a sam producent deklaruje, że już po chwili będziemy mogli całkowicie zapomnieć, że słuchawki znajdują się w naszych uszach. Osoby zainteresowane kupnem będą mieć do wyboru trzy wersje kolorystyczne – białą, zieloną i czerwoną.

Zobacz także: Budżetowy realme Watch oficjalnie zaprezentowany!

Ceny oraz dostępność

Zaprezentowane jakiś czas temu realme Buds Air zostały wycenione na 3999 rupii indyjskich (ok. 220 zł). Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami nowość chińskiego producenta jest tańsza, a dokładniej kosztuje 2999 rupii (ok. 165 zł). Na tę chwilę nowe słuchawki TWS firmy z Państwa Środka będą dostępne jedynie z samych Indiach i tak naprawdę nie wiemy nic na temat wprowadzenia tego urządzenia do sprzedaży na rynku globalnym. Pozostaje nam czekać na kolejne informacje na ten temat!

Słuchawki TWS realme Buds Air Neo trafiają do sprzedaży

Co myślicie o realme Buds Air Neo? Czekacie na wprowadzenie tych słuchawek także do Europy? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!