Słuchawki TWS Vivo Neo Earbuds oficjalnie zaprezentowane

Słuchawki TWS Vivo Neo Earbuds oficjalnie zaprezentowane

Vivo wprowadziło na rynek nie tylko nowe smartfony z serii X50, ale także zupełnie nowe słuchawki bezprzewodowe. Model ten został oznaczony jako Neo Earbuds i sprzęt ten ma wyróżniać się przede wszystkim bardzo dobrą jakością dźwięku. Przyjrzyjmy się bliżej temu urządzeniu!

Vivo Neo Earbuds

Zacznijmy od ceny. Nowe słuchawki producenta z Państwa Środka dostępne są na tę chwilę jedynie w Chinach i zostały one wycenione na 499 juanów czyli około 280 zł. Niestety, ale nie padły jakiekolwiek zapewnienia na temat dostępności Vivo Neo Earbuds na rynku globalnym. Osoby zainteresowane kupnem do wyboru będą mieć dwie wersje kolorystyczne – Interstellar Blue (niebieską) oraz Moon White (białą). Nowe słuchawki TWS chińskiej firmy zostały wyposażone w spore przetworniki o średnicy 14,2 mm. I to tak naprawdę według Vivo ma przede wszystkim zapewnić jakość dźwięku, która będzie mogła oczarować użytkowników.

Słuchawki TWS Vivo Neo Earbuds oficjalnie zaprezentowane

Nie zabrakło wsparcia dla kodeka aptX oraz Bluetooth 5.2. Vivo Neo Earbuds otrzymały także trzy tryby dźwięku. W zależności od preferencji możemy przełączać się pomiędzy trybem nastawionym na niskie tony, trybem nastawionym na wokale i głos rozmówcy czy trybem kładącym nacisk na wysokie tony. Rozwiązanie to wydaje się naprawdę ciekawe, ponieważ dzięki temu słuchawki te mogą najzwyczajniej w świecie przypaść do gustu jeszcze większej ilości użytkowników. Vivo Neo Earbuds na jednym ładowaniu są w stanie pracować przez 5,5 godziny (4 godziny z wykorzystaniem kodeka aptX), a etui pełniące także rolę banku energii przedłużają ten czas do 27 godzin.

Słuchawki TWS Vivo Neo Earbuds oficjalnie zaprezentowane

Zobacz także: Vivo Y70s to pierwszy na świecie smartfon z procesorem Exynos 880!

Producent z Państwa Środka zadbał także o port USB-C, ale zabrakło ładowania bezprzewodowego. Nowe słuchawki TWS Vivo otrzymały także certyfikat wodoodporności IP54 oraz panele dotykowe pozwalające na sterowanie muzyką, połączeniami czy wybudzanie asystenta głosowego. I muszę przyznać, że, patrząc na samą specyfikację, Vivo Neo Earbuds wyglądają naprawdę ciekawie. Mam nadzieję, że chiński producent zdecyduje się na wprowadzenie tego produktu także na rynek globalny!

Co myślicie o Vivo Neo Earbuds? Korzystacie ze słuchawek TWS? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!