Smartfony z serii Redmi 8 sprzedane na całym świecie w ponad 19 milionach sztuk!

Smartfony z serii Redmi 8 sprzedane na całym świecie w ponad 19 milionach sztuk!

Po raz kolejny Redmi postanowiło pochwalić się wynikami sprzedażowymi. I ciężko się temu dziwić, ponieważ producent z Państwa Środka zdecydowanie ma powody do zadowolenia. Smartfony z serii Redmi 8 jest, przynajmniej według zapewnień firmy, najlepiej sprzedają się budżetową serią na rynku mobilnym!

Seria Redmi 8 cieszy się ogromną popularnością!

Mówiąc o serii Redmi 8 mamy na myśli także modele Redmi 8A, Redmi 8A Dual oraz Redmi 8A Pro. Oczywiście część z tych urządzeń była dostępna jedynie w samym Państwie Środka, ale według informacji opublikowanych teraz przez submarkę Xiaomi wynik sprzedażowy dotyczy rynku globalnego, a co za tym idzie wszystkich krajów, w których są sprzedawane urządzenia tej firmy. Od premiery łącznie sprzedano ponad 19 milionów sztuk smartfonów z serii Redmi 8. I bez wątpienia wynik ten robi spore wrażenie.

Smartfony z serii Redmi 8 sprzedane na całym świecie w ponad 19 milionach sztuk!

Jednocześnie budżetowce submarki Xiaomi cieszą się mniejszą popularnością niż urządzenia z serii Redmi Note 8, które są nieznacznie droższe. To pokazuje tak naprawdę jedno – średniaki są czymś, czym najbardziej zainteresowani są użytkownicy i jednocześnie czymś, co chcą oni kupować. Oczywiście na rynek trafił już Redmi 9. Sprzęt ten został zaprezentowany światu w Hiszpanii, a już niedługo, według najnowszych informacji, powinniśmy doczekać się także wprowadzenia tego sprzętu na rynki azjatyckie. W bliżej nieokreślonej przyszłości powinniśmy poznać także Redmi 9A oraz możliwe, że także kolejne urządzenia z tej serii.

Zobacz także: Redmi 9 oficjalnie zaprezentowany w Europie!

I jeśli producent z Państwa Środka nadal będzie oferować w swoich urządzeniach bardzo dobry stosunek ceny do możliwości to nic nie wskazuje na to, że fani marki przestaną kupować sprzęty tej firmy. Czy seria Redmi 9 powtórzy sukces swoich poprzedników? Myślę, że już na tę chwilę możemy stwierdzić, że tak będzie. Z niecierpliwością czekam na moment, aż nowości submarki Xiaomi pojawią się w sprzedaży także w naszym kraju!

Na zdjęciu głównym znajduje się Redmi 8.

Co myślicie o smartfonach z serii Redmi 8? Korzystacie z tych sprzętów? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!