POCO chce mieć swojego smartwatcha! Nadchodzi nowy model

POCO M3

Markę POCO zapewne każdy z Was zna. Są to smartfony Xiaomi, lecz nieco zmodyfikowane i tańsze. Jak się okazuje, marka chce oferować nie tylko telefony, ale również smartwatche.

POCO zaoferuje inteligentny zegarek

Marka POCO zadebiutowała jeszcze w 2018 roku, kiedy to pojawił się na rynku POCOPHONE F1, który w dosyć niskiej cenie oferował flagową wydajność. Później marka powróciła z następcą w postaci POCO F2 Pro, który był jeszcze lepszy. Od tamtej pory na półkach sklepowych pojawiło się więcej telefonów z logo POCO.

Jak się okazuje, w Euroazjatyckiej Komisji Gospodarczej (Евразийская экономическая комиссия) pojawił się smartwatch marki POCO. Jego oznaczenie to M2131W1. Pomimo tego, że dokumentacja jasno wskazuje co to za kategoria urządzenia, tak nie wiemy kompletnie nic więcej – oprócz samego producenta, którym został 70mai. Możemy spodziewać się, że smartwatch zadebiutuje już niedługo.

smartwatch poco przeciek
(fot. Piyush Bhasarkar)

POCO w żaden sposób nie zapowiedziało premiery zegarka, jednakże już na targach MWC 2022 w Barcelonie ma odbyć się konferencja marki. Możliwym więc jest, że właśnie wtedy POCO pokaże nowość. Warto tutaj zaznaczyć, że inna podmarka Xiaomi – Redmi – również oferuje urządzenia różnych kategorii. Możemy się spodziewać, że Chińczycy to samo chcą zrobić z POCO.

Już wcześniej wiedzieliśmy, że marka nie będzie ograniczona tylko do telefonów. Już niedługo zobaczymy zegarek, ale w przyszłości POCO może pokazać inne sprzęty. Spodziewamy się chociażby sprzętu audio w postaci słuchawek Bluetooth.

Źródło: GizmoChina przez Tabletowo

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!