Żal nie skorzystać! Sonic The Hedgehog 2 będzie do odebrania za darmo!

sonic

Często zdarza się tak, że jakąś grę możemy dostać kompletnie za darmo – tak było na przykład z Grand Theft Auto V kilka miesięcy temu. Teraz natomiast bezpłatnie możemy dostać nieco inny tytuł, a dokładnie chodzi tutaj o Sonic The Hedgehog 2!

Sonic the Hedgehog 2 za darmo!

Sonic the Hedgehog 2 to druga gra z tej serii oryginalnie wydana na konsole Sega Mega Drive. Gra oferuje między innymi dodatkową postać Tails oraz tryb dwuosobowy. O ile postać Sonica kojarzę, tak nigdy w tę grę nie grałem, bowiem jeśli miałem już do czynienia z jakąś konsolą to zazwyczaj było to Playstation (od małego PC Master Race). Na szczęście teraz będę miał okazję nadrobić zaległości.

sonic

Otóż już od 9 października (to jest przyszły piątek) gra Sonic the Hedgehog 2 będzie dostępna kompletnie za darmo na komputery z systemami Windows, macOS oraz Linux. Promocja obowiązywać będzie na platformie Steam i decydując się na skorzystanie z niej oszczędzamy 17,99 złotych. Promocja potrwa do 19 października. Biorąc pod uwagę niskie wymagania sprzętowe obejmujące między innymi 50 megabajtów wolnej przestrzeni dyskowej czy procesor Intel Core i3-2100 (i dostępność na wielu systemach) możemy uznać, że będzie to idealna gra do zabicia czasu czy wspólnego pogrania ze znajomymi.

Kliknij >>tutaj<< aby przejść do promocji. Uwaga: obniżka zaczyna obowiązywać 9 października.

Mieliście konsolę SEGA Mega Drive? A może graliście nawet w Sonica? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!