Strona główna Aktualności Sony potwierdza swoją obecność na CES 2019!

Sony potwierdza swoją obecność na CES 2019!

-

Targi Consumer Electronics Show zbliżają się wielkimi krokami. Już 8 stycznia Las Vegas tanie się stolicą szeroko pojętych nowości technologicznych. Swoją obecność na CES 2019 potwierdziło Sony!

Nowości japońskiego producenta

Konferencja zaplanowana przez Sony odbędzie się w przeddzień targów Consumer Electronics Show 2019 czyli 7 stycznia o godzinie 5 PM czasu PST czyli 8 stycznia o 2.00 w nocy czasu polskiego. Data ta została już potwierdzona przez samą firmę za sprawą zaproszeń, które zostały rozesłane do mediów. Obecność Sony na CES 2019 nie powinna jednak nikogo dziwić. Japoński gigant nie opuszcza targów odbywających się w Las Vegas od lat.

sony xa3 3

Co nowego pokaże nam Sony? Tego niestety nie możemy być w stu procentach pewni. Sam producent doskonale ukrywa wszystkie informacje, a co za tym idzie liczba przecieków nie powala. Plotki mówią o premierze średniaków lub budżetowców z serii XA3 oraz Xperii L3. Najprawdopodobniej nie zobaczymy flagowca Sony na rok 2019, ani żadnego urządzenia wspierającego sieć 5G.

sony xa3 2

Xperia XA3 ma być średniakiem mogącym przypaść do gustu ogromnego gronu odbiorców. Nadal zagadką pozostaje cena urządzenia, ale jego specyfikacja już niejednokrotnie pojawiła się w sieci. Za wydajność ma odpowiadać Qualcomm Snapdragon 660. Jednostka ta będzie wspierana przez 6 GB RAM-u, a na pliki użytkownika zostanie przeznaczone 64 GB pamięci wewnętrznej, którą będziemy mogli rozbudować za pomocą kart microSD. Na froncie znajdziemy ekran IPS o przekątnej 5,9 cala, proporcjach 18:9 i rozdzielczości Full HD+ (2160 x 1080 pikseli). Na pleckach znajdziemy podwójny aparat, ale ich parametry ciągle pozostają zagadką Xperia XA3 ma być kolejnym modelem w portfolio Sony, który pokaże światu, że japoński producent nie podąża ślepo za trendami, a realizuje swój własny plan i swoją wizję. Na tą chwilę nie wiemy jaka będzie cena urządzenia. Miejmy nadzieję, że japoński gigant posiada jakiegoś asa w rękawie i jeszcze czymś nas zaskoczy!

sony xa3

Czekacie na premierę nowych średniaków i budżetowców Sony? Czego po nich oczekujecie? Zapraszamy do dyskusji!

Źródłoxperiablog

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej