Sony udostępnia aż trzy gry w lipcu w ramach abonamentu PlayStation Plus!

Sony udostępnia aż trzy gry w lipcu w ramach abonamentu PlayStation Plus!

W lipcu w ramach abonamentu PlayStation Plus gracze mogą odebrać aż trzy gry. Powodem takiej decyzji jest to, że usługa ta trwa już przez okrągłe dziesięć lat. Tym razem Sony przygotowało produkcje, które powinny przypaść do gustu dosłownie każdemu z graczy!

W co zagramy w lipcu w ramach PS Plus?

Bez wątpienia informacje o dostępie do aż trzech, a nie jak to miało miejsce w przypadku poprzednich miesięcy dwóch gier przypadnie do gustu samych graczom. W lipcu możemy zagrać z trzy produkcje – NBA 2K20, Rise of the Tomb Raider oraz Erica. Myślę, że pierwszej z gier nie trzeba przedstawiać jakiemukolwiek fanowi sportu, a przede wszystkim koszykówki. Najnowsza wersja oferuje po raz pierwszy w historii także kobiecą ligę WNBA. W grze znajdziemy licencjonowanych zawodników, drużyny oraz boiska. Możemy rozgrywać sezony w trybach dla jednego gracza, zmierzyć się ze znajomym siedzącym obok nas lub prowadzić emocjonujące rozgrywki online. Nie zabrakło także trybu menadżera. Bez wątpienia NBA 2K20 przyniesie wam setki godzin niezapomnianych przeżyć!

Rise of The Tom Raider już od kilku lat dostępna jest na rynku, ale nadal może cieszyć oko. W grze tej przede wszystkim musimy się skradać, unikać przeciwników, a także walczyć z nimi przy pomocy różnorakich broni. W części tej postawiono także bardzo duży nacisk na eksplorację i odkrywanie nowych miejsc za sprawą znacznego powiększenia świata.

Zobacz także: Sony prezentuje wygląd PlayStation 5 oraz ujawnia pierwsze gry na nową generację konsoli

Trzecią i zarazem ostatnią grą dostępną w lipcowym abonamencie PlayStation Plus jest Erica. Gra ta wykorzystuje smartfon lub tablet, po zainstalowaniu odpowiedniej aplikacji, jako kontroler. Sama rozgrywka ograniczona jest do minimum, a gracza ma zainteresować przede wszystkim opowiadana historia, która w wielu momentach może zaskoczyć.

Co myślicie o lipcowym PlayStation Plus? Która z gier najbardziej przypadła wam do gustu? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!