Świetne słuchawki Sony WF-1000XM3 do wyrwania znacznie taniej!

Świetne słuchawki Sony WF-1000XM3 do wyrwania znacznie taniej!

Może i Sony na rynku smartfonów radzi sobie nie najlepiej, tak w kwestii audio jest niezaprzeczalnym mistrzem. Decydując się na flagowe słuchawki bezprzewodowe od Japończyków mamy pewność, że dostaniemy coś niezastąpionego. Jak się okazuje, słuchawki bezprzewodowe TWS Sony WF-1000XM3 możemy kupić znacznie taniej!

Sony WF-1000XM3 do kupienia 150 złotych taniej!

Sony WF-1000XM3 są określane jako jedne z najlepszych (o ile nie najlepsze) słuchawki bezprzewodowe TWS na rynku. Wyróżnia je świetna jakość audio, wygoda użytkowania i oczywiście ANC. Jest to zarazem dosyć drogi sprzęt, kosztujący bagatela 800 złotych. Na szczęście znaleźliśmy korzystną promocję!

W sklepie RTV Euro AGD słuchawki Sony WF-1000XM3 znalazły się w całkiem dobrej obniżce. Zamiast pełnej kwoty 799 złotych przyjdzie nam zapłacić 649 PLN. Jest to całkiem dobra promocja pozwalająca nabyć wymarzony sprzęt w korzystniejszej cenie. Warto dodać, że zestaw funkcji, jakość oraz wygoda użytkowania w Sony WF-1000XM3 sprawiają, że jest to całkiem dobry zestaw na powrót do zajęć zdalnych (czy nawet pracy zdalnej). Mało tego, jest to po prostu zakup “na lata”, bowiem przez kolejnych kilkanaście miesięcy na próżno będzie szukać czegoś lepszego (a przynajmniej znacznie lepszego) na rynku. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem to radzę, się pospieszyć, bowiem promocja trwa do jutra, to jest 31 sierpnia. Obniżką objęta jest srebrna wersja kolorystyczna.

Świetne słuchawki Sony WF-1000XM3 do wyrwania znacznie taniej!
(fot. Sony)

Kup słuchawki Sony WF-1000XM3 w sklepie RTV Euro AGD

Sam kilka dni temu zdecydowałem się porzucić skakanie po przeróżnych tanich słuchawkach TWS mniej znanych marek i zdecydować się na coś droższego i zarazem lepszego. Dlatego też kupiłem Jabra Elite 65T, które bardzo mi się podobają i ich recenzja już niedługo pojawi się na łamach ROOTBLOGa – jest na co czekać :).

Z jakich słuchawek korzystacie? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!