Sony zaprezentuje coś nowego już 6 sierpnia. Czy będą to słuchawki WH-1000XM4?

Sony zaprezentuje coś nowego już 6 sierpnia. Czy będą to słuchawki WH-1000XM4?

Sam z niecierpliwością czekam na premierę słuchawek WH-1000MX4. I wiele wskazuje na to, że premiera tego sprzętu odbędzie się już 6 sierpnia tego roku o godzinie 17:00 naszego czasu. Japoński producent publikuje krótki film zapowiadający to wydarzenie!

Czy w końcu doczekamy się premiery Sony WH-1000XM4?

Wydarzenie zapowiedziane przez Sony reklamowane jest przez nazwę #ListenwithSony. To może oznaczać tylko jedno – japoński producent będzie chciał zaprezentować światu coś związanego z szeroko pojętym rynkiem audio. Bez wątpienia sami fani marki wyczekują premiery bezprzewodowych słuchawek oznaczonych jako WH-1000XM4, które na tle konkurencji mogą wyróżniać się przede wszystkim rewelacyjną aktywną redukcją szumów, która może oczarować nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Co wiemy o nadchodzącej nowości Sony? Najprawdopodobniej nie będziemy mogli mówić o rewolucji, a jedynie ewolucji w stosunku do modelu WH-1000XM3. Różnicę powinniśmy znaleźć w samych zawiasach oraz pałąku. I to nie tylko w kwestii wygody, ale także samej wytrzymałości. Najprawdopodobniej tym razem japoński producent chciał dać użytkownikom nie tylko fenomenalną jakość dźwięku, ale także jeszcze lepszą jakość wykonania.

Zobacz także: Sony prezentuje wygląd PlayStation 5 oraz ujawnia pierwsze gry na nową generację konsoli

Jednocześnie nowość ta ma działać na jednym ładowaniu przez jakieś 30 godzin. Co z ceną? Według plotek w Europie Sony WH-1000XM4 mają kosztować około 379,90 euro czyli jakieś 1670 zł. Z jednej strony to sporo, a z drugiej niejednokrotnie korzystałem z poprzedniej generacji i za każdym razem byłem wręcz zachwycony przede wszystkim aktywną redukcją szumów. Jeśli faktycznie japońskiemu producentowi uda się stworzyć coś z jeszcze lepszym ANC to zapewne będziemy mogli mówić o kolejnym hicie sprzedażowym. Oczywiście musimy być świadomi tego, że informacje te to tylko plotki i przecieki nie potwierdzone przez producenta. Niemniej jednak liczę na to, że już 6 sierpnia faktycznie zaprezentowany zostanie model WH-1000XM4!

Na zdjęciu głównym znajdują się Sony WH-1000XM3.

Czego oczekujecie po Sony WH-1000XM4? A może korzystacie z poprzednich generacji bezprzewodowych słuchawek japońskiego producenta? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!