SoundCore Liberty 3 Pro w świetnej promocji! Ale trzeba się pospieszyć

SoundCore Liberty 3 Pro
SoundCore Liberty 3 Pro

Jak ktoś szuka GENIALNYCH słuchawek TWS, które prawdopodobnie grają najlepiej ze wszystkich modeli dostępnych na rynku, to już dzisiaj może skorzystać ze świetnej promocji. Słuchawki SoundCore Liberty 3 Pro kupimy w świetnej cenie!

SoundCore Liberty 3 Pro w promocji w sklepie x-kom

Jak się okazuje, już dzisiaj (22.10.2022), o godzinie 22:00 sklep x-kom odpali świetną promocję na słuchawki TWS SoundCore Liberty 3 Pro w ramach akcji Gorący Strzał.

SoundCore Liberty 3 Pro
SoundCore Liberty 3 Pro

Zamiast standardowych 699 złotych, słuchawki będą kosztować tylko 519 złotych. To genialna cena i za taką kwotę jest to po prostu dobry zakup, dzięki któremu wyposażymy się w prawdopodobnie najlepsze słuchawki TWS dostępne na rynku.

SoundCore Liberty 3 Pro
SoundCore Liberty 3 Pro w uszach

SoundCore Liberty 3 Pro polecamy zarówno ja, jak i kolega Mateusz. Cechują się one wygodą, mocnym ANC oraz jakością audio, którą ciężko pobić. Mało tego, słuchawki współpracują z dedykowaną aplikacją, która pozwala szeroko zmodyfikować działanie sprzętu i dostosować pod swoje potrzeby.

SoundCore Liberty 3 Pro
SoundCore Liberty 3 Pro

Przypominam: promocja uruchomi się dzisiaj o 22:00 i cena ma wynosić 519 złotych. Produkty dostępne w ramach akcji Gorący Strzał wyprzedają się w kilka minut, więc warto pilnować startu.

>>Kliknij tutaj, aby sprawdzić słuchawki SoundCore Liberty 3 Pro w sklepie x-kom<<

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!