Świetne słuchawki Soundcore Life Q30 z ANC w kuszącej promocji

soundcore life q30

Jeśli właśnie wracacie na studia (lub macie jakikolwiek inny powód) i szukacie dobrych, a zarazem niedrogich słuchawek nausznych, to zajrzyjcie na polską stronę Amazonu. To właśnie tam znajdziecie Soundcore Life Q30 w świetnej promocji!

Soundcore Life Q30 w promocji

Soundcore Life Q30 to polecane, budżetowe słuchawki, które po prostu są dobre. Oferują hybrydowe ANC (aktywna redukcja szumów), które uruchomimy w trzech różnych trybach. Mamy ponadto Bluetooth 5 z możliwością podłączenia do dwóch urządzeń jednocześnie. Na pochwalenie zasługuje wygoda użytkowania, bowiem słuchawki nie męczą nawet przez dłuższy czas korzystania.

soundcore life q30

Nie można też zapomnieć o tym, że słuchawki współpracują z dedykowaną aplikacją na smartfony, która oferuje multum możliwości konfiguracji, w tym wbudowany equalizer. A no i jeszcze mamy fast pairing dzięki obecności NFC, a zestaw obejmuje wytrzymały i dobry pokrowiec.

Jeśli jesteście zainteresowani to mam dobrą wiadomość! Otóż na polskim Amazonie słuchawki Soundcore Life Q30 zostały znacznie przecenione. Zazwyczaj przyjdzie nam za nie zapłacić około 360 złotych. Teraz natomiast zdobędziemy je za 279 złotych! Ponadto przesyłka jest darmowa, więc to jest koszt finalny.

soundcore life q30

Jak skorzystać z promocji? Wystarczy wejść na >>tę stronę<< i zakupić produkt. Wcześniej wspomniana darmowa przesyłka obejmuje dostawę zarówno do domu, jak i do punktu. Jeśli produkt kupicie jeszcze dzisiaj, to dostaniecie go prawdopodobnie w piątek (1 października).

Źródło: Pepper, własne

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!