Spider-Man: Miles Morales z fajnym bonusem przy preorderze!

Spider-Man: Miles Morales z fajnym bonusem przy preorderze!

Jesteście ciekawi jakie bonusy przygotowali twórcy dla ludzi, którzy zamówią najnowszego Spider-Mana na PlayStation 5 w preorderze? Będą to dwa unikalne dodatkowe stroje dla naszego bohatera!

O czym już wiemy?

PushSquare zwrócił uwagę na to, że na karcie tytułu u PlayStation umieszczono już grafikę jednej zagadkowej skórki bohatera. Równie szybko co została ona pokazana, została niestety usunięta. Mimo wszystko mieliśmy już możliwość zobaczenia jej, więc dzielimy się tym z wami! Ważną informacją jest to, że Spider-Man: Miles Morales pojawi się oficjalnie w sprzedaży 19 listopada wraz z PS5. Gra ukaże się także na PlayStation 4.

Spider-Man: Miles Morales z fajnym bonusem przy preorderze!

Jak będzie prezentowała się skórka?

Nazwa kostiumu to Time Response Activated Circuit Kinetic w skrócie – T.R.A.C.K. Kombinezon jest w kolorach czerni, bieli oraz czerwieni a na środku klatki piersiowej widnieje czerwony motyw pająka. Strój zaoferuje modyfikację Untrackable Suit a co za tym idzie, posiadacze tej skórki będą mieli zwiększoną wydajność kamuflażu. Skórkę zaprojektował Javier Garron, który jest rysownikiem komiksów z Milesem. Stąd przypuszczamy, że robota będzie świetnie wykonana, a każdy detal dopracowany. Niestety nie ujawniono jeszcze drugiej skórki. Kolejnymi bonusami jakich możemy się spodziewać są trzy dodatkowe punkty umiejętności dla bohatera oraz możliwość szybszego odblokowania przygody Gravity Well, która pozwoli nam na unoszenie wrogów nad ziemią. Wydaje mi się, że wszystkie bonusy sporo ułatwią nam rozgrywkę na start. Ja osobiście jestem jednak fanem sporych wyzwań w grach, dlatego nie wiem czy skusiłabym się na te benefity. Jednak mimo wszystko duże chapeau bas dla twórców, za tak przyjemne zachęcenie nas do kupna gry w preorderze.

Kupilibyście preorder gry dla tych bonusów? Zapraszam do dyskusji!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!