Promocja w Spotify! Zarówno dla nowych, jak i powracających użytkowników

spotify

Jeśli chciałbyś zacząć przygodę ze serwisami streamingowymi, a dokładnie ze Spotify, to teraz jest dobra na to pora. Jak się okazuje, właśnie wystartowała promocja, dzięki której możesz otrzymać konto premium za darmo, albo kupić w obniżonej cenie!

Spotify to serwis, z którego korzystam nieprzerwanie od 2012 roku i trudno mi się z nim rozstać. Ba! Nawet od 2015 roku zacząłem płacić za subskrypcję premium, która daje mi pełną wolność. Ciężko mi jest wyobrazić sobie życie bez tej usługi – korzystam z niej na prawie każdym moim sprzęcie – na smartfonie z Androidem, na laptopie z Linuxem czy na konsoli Xbox.

Spotify Premium w świetnej promocji!

Standardowo nowi użytkownicy otrzymują miesiąc darmowego konta premium. Spotify postanowiło jednak przygotować specjalną promocję, dzięki której okres ten trwa trzy razy dłużej. Aby skorzystać z promocji należy wejść >>na tę stronę<<, zarejestrować się w usłudze i uruchomić dowolny plan subskrypcji z podaniem danych karty płatniczej lub PayPal. Po minięciu 90 dni usługa automatycznie pobierze środki z Waszego konta (standardowo 19,99 PLN). Aby tego uniknąć należy od razu anulować subskrypcję premium. Oferta trwa do 22 czerwca 2021 roku.

spotify

A co z osobami, którzy już kiedyś mieli konto premium? Jeśli jesteś klientem powracającym do usługi (ostatni Twój okres premium skończył się przed 26 kwietnia bieżącego roku), to mam dla Ciebie dobrą wiadomość! Otóż zamiast znowu płacić 19,99 PLN za kolejne 30 dni usługi, możesz za tę samą kwotę dostać aż 3 miesiące Premium! To jest całkiem korzystna oferta, bowiem w takim wypadku miesiąc Premium kosztuje około 6,66 złotych.

Aby sprawdzić czy kwalifikujesz się do wzięcia udziału w promocji musisz zalogować się na stronie Spotify i sprawdzić >>tutaj<<.

Korzystacie ze Spotify? A może z innych serwisów streamingowych? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: Pepper, własne

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!